Presunúť na hlavný obsah

Kúzelné apartmány, ktoré vás dostanú: Tieto rozhodne pribudnú v roku 2019 na váš cestovateľský zoznam

Feminity

Vymeňte všedné mestské prostredie za krásne hory a dni nabité zážitkami. Nechajte sa spolu s nami inšpirovať tipmi na štýlové a chic apartmány, ktoré vás dostanú. Ak cestujete s deťmi, na tieto miesta sa budete rozhodne vracať pravidelne. No na svoje si prídu aj čerstvo zaľúbení.

Endemit Boutique Hotel & Spa, Horní Bečva

Kedy ste naposledy trávili pár dní absolútne podľa svojich predstáv? Nespomínate si? Chyba. Zabudnite na nevybavené maily, odložte mobil a nechajte sa rozmaznávať. A my presne vieme kde. Endemit Boutique Hotel & Spa je tou správnou adresou. Ručíme vám za to, že si pohodu na tomto mieste vychutnáte plnými dúškami. Horský hotel je citlivo zasadený do svahu nad priehradou, v obci Horní Bečva.

Takže o jedinečný výhľad, tu máte postarané. Nás si na prvý pohľad získala kombinácia modernej architektúry, ktorá sa tu snúbi s tradíciami. Ak cestujete s deťmi, určite si rezervujte jeden z ich apartmánov, ten priestor je na nezaplatenie. Rozhádzané hračky, či krik ratolestí, pre vás odrazu nebudú predstavovať žiaden problém. Spomalíte svoje každodenné tempo, naordinujete si hodiny spánku a dokonca si aj prečítate knihu. Vyskúšané na vlastnej koži. 

Nielenže tu môžete nerušne oddychovať, ale zároveň máte v dvoch najväčších apartmánoch k dispozícii vlastnú saunu. A ten kto má drobcov, vie práve takéto premyslené detaily oceniť. Nezabudnite však zájsť aj do ich Wellness & Spa. V bazénovej časti sa vyšantia tí najmenší a vy si doprajte pokoj v relaxačnej zóne s piatimi rôznymi saunami. Odporúčame skúsiť bylinkovú, ktorá vám prinavráti stratenú harmóniu. V neposlednom rade, si doprajte ich skutočne unikátnu masáž. Tibetský masér Jigme Tenzin sa o vás božsky postará. 

No a famózna gastronómia je tu kapitolou samou o sebe. Nesie sa v duchu tradícií. Nehľadajú zložitosti, tam kde nie sú. Vystačia si s čerstvými surovinami a láskou k vareniu. A veru to aj cítiť. Kuchárský tím pod vedením šéfkuchára Marka Vokala, vám pripraví malý gastronomický zážitok na počkanie. Najmä čerstvosť a lokálnosť, avšak s prvkami moderny je to, čoho sa držia. A čerešničkou je určite otvorená kuchyňa, kde môžete jedným očkom pozorovať, čo sa pre vás chystá. Verte, že tu zabudnete na realitu všedných dní a ocitnete sa v malom raji. Aspoň na pár dní, to nie je zlá voľba, čo poviete? 

Aparthotel Svatý Vařinec, Pec pod Sněžkou

Aparthotel Svatý Vavřinec vás na prvý pohľad dostane svojou architektúrou. Kúzelné ubytovanie, sa radí medzi jedno z najlepších v Peci pod Sněžkou. Každý apartmám alebo štúdio, vám poskytne spojenie štýlu, komfortu a pohodlia. Môžete si vybrať, či preferujete na izbe vlastnú vírivku alebo saunu. Čokoľvek si tu budete priať, splnia vám na počkanie. Objavte prvotriedne služby, idividuálny prístup a komornú atmosféru, ktoré vám zaručia únik z každodennej reality. V hoteli mysleli aj na menších hostí. Tí najmenší tu majú k dispozícii detský kútik a teenegeri zase herňu. 

Dominantným prvkom je v celom koncepte hotela drevo. V kombinácii s príjemnými zemitými farbami, dotvára unikátnu, horskú atmosféru. Vaše chuťové poháriky si na svoje určite prídu v hotelovej reštaurácii. Zameriavajú sa na tradičnú kuchyňu, ktorá vám ponúkne všetko pripravované v prvotriednej kvalite. Aj keď vás niektoré spojenia chutí možno prekvapia, určite nebude svoj výber ľutovať. 

Ničím nerušené chvíle si vychutnajte v Krkonošskom wellness centere, kde si čas strávený s najbližšími naozaj užijete. Pre rozmaznávanie všetkých zmyslov v absolútnom súkromí, si môžete rezervovať privátny wellness. Čaká vás tu vírivka, biosauna s aromaterapiou, či zážitkové sprchy. Ak vás von predsa len zláka okolitá príroda, skúste cykloturistiku, bobovú dráhu, či prechádzku korunami stromov. Ak vás von predsa len zláka okolitá príroda, skúste cykloturistiku, bobovú dráhu, či stezku korunami stromov. Pre vyvetranie hlavy nie je nič lepšie!

Penzion Jurášek, Kunčice nad Ondřejníkem

Oáza pokoja, pohody a relaxácie. Aj tak možno charakterizovať luxusný Penzión Jurášek. Nachádza sa v pokojnom prostredí Beskýd a jedinečná atmosféra vás bude sprevádzať od začiatku. Kombinácia moderných prvkov, skla a kameňa je dokonalá. Celý koncept penziónu, vychádza zo súladu človeka s prírodou. Odporúčame vám objednať si izbu s terasou. Vtedy nadobudnete pocit, že ste s ňou úplne spätí. To čo vás bude počas celého vášho pobytu sprevádzať je milý a ochotný personál. Ak potrebujete zregenerovať svoje telo, myseľ a načerpať energiu, toto miesto je ideálne. 

Pokiaľ pri svojom pobyte vyhľadávate aj gastronomické zážitky, tu vám budú dopriate. Lahodné, chutné a lokálne jedlá sú pre majiteľov prioritou. Pokojne si vylovte rybu z miestneho rybníka a večer vám ju pripravia presne podľa vašich predstáv.

Určite vyskúšajte aj ich wellness a doprajte si telové ošetrania. Používajú len prírodné oleje, rastlinné suroviny a nedajú dopustiť na liečivú silu bylín. Nieleže sa dobijete energiou, ale ako bonus budete určite pozitívne naladení. Nezabudnite potom zájsť aj do saunového sveta. Uvidíte, že sa budete cítiť zharmonizovaní na všetkých úrovniach.  A o to predsa počas voľných dní ide, no nie? 

- Najčítanejšie -