Presunúť na hlavný obsah

Na tieto miesta sa v lete oplatí vycestovať: Vyhnete sa preplneným plážam a užijete si ničím nerušenú dovolenku

Cestovanie

Ak si chcete užiť na dovolenke vytúžený pokoj, nemáte radi davy a oceníte chvíle osamote, máme pre vás niekoľko skvelých tipov na miesta, kde vám to bude dopriate.

Mykonos Panormos Villas

Tento rok patrí Grécko jednoznačne medzi najlepšie a najžiadanejšie destinácie. A my sa tomu ani nedivíme. Snúbi sa tu perfektný relax, dokonalá príroda a kultúra v jednom. Na Mykonose obzvlášť. Pokiaľ hľadáte miesto, ktoré nie je preplnené turistami, má azúrové more, krásne pláže a je plné farieb, Mykonos je pra vás ideálnou voľbou. Užijete si to tu rovnako s deťmi ako aj vo dvojici. A jedlo je tu priam dokonalé. Odporúčame vám navštevovať malé miestne taverničky, v ktorých spoznáte skutočné chute a vône tohto čarovného ostrova. Nezabudnuteľná dovolenka sa tu pre vás stane realitou. 

Hotel Abi D’Oru

Biele pobrežie Costa Smeralda a výhľad na nádherný záliv Marinella, je zárukou skvelej dovolenky. Sardínii sa právom hovorí aj Karibik Európy. No a hotel Abi d' Oru je jednoznačne jedno z najexkluzívnejších miest na Sardínii. Má viacero panoramatických terás, na ktorých si môžete objednať drink uprostred sviežej stredomorskej vegetácie. Užite si špičkové služby, gastronomické zážitky, nechajte sa rozmaznávať a vychutnajte si pohodu a pokoj na jednej z najkrajších pláží ostrova. 

nšpirujte sa: VIDEO: Osviežte svoj interiér štýlovou jarnou kyticou: Pomocou tejto techniky to hravo zvládnete ako profesionálka

Grecotel Lux Me White Palace

Ostrov Kréta patrí roky medzi obľúbené destinácie Slovákov. Ak sa však bojíte preplnených pláží, no predsa len by ste radi trávili letnú dovolenku na tomto mieste, vieme kde si prídete na svoje. Malebný hotel, ktorý nájdete len 8,5 km od čarovného mestečka Rethymno vám poskytne dokonalú oázu pohody. Moderný dizajn, vynikajúca kuchyňa, množstvo aktivít, sú skvelou devízou, ideálneho konceptu nezabudnuteľnej dovolenky. 

Grecotel Cape Sounio

Unikátna poloha juhovýchodne od Atén, s výhľadom na skalnatý výbežok poloostrova Attika robí z hotela, Hotel Cape Sounio jedinečné miesto. Hneď vedľa národného parku Sounio, jedného z mála miest v krajine, ktoré je po celý rok zelené, bol v zálive na rozlohe 10 000 m2 vybudovaný skutočne bezkonkurenčný areál. Ak hľadáte pohodu, samotu a pokoj, lepšie miesto si nemôžete vybrať. A to vieme o čom hovoríme, všetko máme vyskúšané na vlastnej koži. V tomto prípade však musíme konštatovať, že najviac si to užijete vo dvojici. Pre rodiny s deťmi by sme volili inú alternatívu. Avšak páriky si tu rozhodne prídu na svoje. 

Neprehliadnite: Záclony ako utkané zo sna: Štýly, ktoré ochránia vaše okná a prinesú do bytu náznak jarného vánku

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus