Presunúť na hlavný obsah

Ženy dnes prevzali úlohu mužov: Najkurióznejšie spôsoby, ako chceli zbaliť chlapa, vám otvoria oči

Partnerské vzťahy

Aj vy máte pocit, že muži akoby zabudli urobiť prvý krok v balení žien? Zdá sa, že ženy túto úlohu prebrali za nich a sú ochotné ísť až za hranice svojej súdnosti.

Čoraz viac sa v spoločnosti skloňuje veta, že muži sa akosi zbavujú zodpovednosti a už dávno ich nebaví ženu baliť, nie to ešte dobývať. Ženy sa však nehanbia a túto úlohu postupne preberajú za nich. Nie je preto nič prekvapivé na tom, keď sa niekoho spýtate, ako sa zoznámili a dali dokopy a muž vám odpovie, že ho zbalila žena. Muži čakajú na ten prvý impulz od ženy a vlastne aj na tie ďalšie. O tom, že opačné pohlavie je ochotné urobiť čokoľvek pre to, aby dotyčného pána zaujalo, svedčia aj príbehy samotných mužov, o ktoré sa s nami podelili.

Čítajte viac: Svet je skutočne malý: To, že nevera praskne práve týmto kurióznym spôsobom by som v živote nečakala

Nestačím sa čudovať, čo ženy posielajú v správach

„Dlhý čas som odolával sociálnym sieťam, nepotrebujem zdieľať svoje súkromie. Neskôr som však zistil, že v dnešnom svete sa tomu veľmi nevyhnem. Súkromie nezdieľam, no typicky mužské záležitosti ako autá, zaujímavé hotely z cestovania a služobných ciest či to, k čomu mám vzťah, áno. Ani som netušil, čo to urobí so ženským pohlavím. Automaticky mám schránku plnú správ a stačí si vyberať ako na zoznamke. Priznám sa, že som zostal mierne v šoku, keď mi ženy (a nebolo ich málo), posielali samy od seba šteklivé fotografie úplne bez zábran. Nestačím sa čudovať, ako „doba pokročila“. Mám však manželku a nemenil by som za žiadnu inú. No ako každý chlap, pozriem sa, keď už mi to pristalo v správe...“ odtajnil Peter (39), ktorý ani sám netušil, aké to majú dnes muži so ženami „jednoduché“.

Mladé ženy majú dnes viac skúseností ako pornoherečka

„Bol som na narodeninovej oslave môjho kamaráta a keď som išiel domov na taxík, ponúkol som sa, že zoberiem aj jednu slečnu, mali sme spoločnú cestu. Sedeli sme obidvaja na zadnom sedadle a v tom mi začala šmátrať v nohaviciach. Samozrejme, mala vypité a zábrany išli bokom. Prišlo jej to veľmi vzrušujúce a chystala sa rovno na vec. Hlavou smerovala do môjho rozkroku, upozorňujem, že vpredu bol šofér. Trošku som ju spacifikoval, no nakoniec sme skončili u mňa doma. Nič viac by som však s ňou nechcel, len sme si užili. Poviem vám, dnešné mladé ženy majú viac skúseností ako vyzretá žena... Bol som z toho zaskočený,“ otvorene sa nám zdôveril podnikateľ Matúš (36).

Neprehliadnite: Toto znamenie pomotá hlavu každému mužovi: Viete, akej žene neodolá žiaden chlap?

Zaplatila mi dovolenku, aby som s ňou išiel na rande

„Raz ma jedna žena, ktorá neustále vtipkovala a snažila sa ma zbaliť, pozvala na dovolenku a oznámila mi to ako fakt. Nevedela, akým spôsobom ma má zaujať a tak vybrala luxusnú dovolenku pre nás dvoch. Neviem, mal som v ten moment pocit, akoby som žil na inej planéte. Naozaj si žena myslí, že musí mužovi platiť dovolenku, aby s ňou išiel na rande? Zbytočne ma dostala do situácie, kedy som nevedel, ako jej slušne povedať, že jednoducho nemám záujem. To, že za mnou príde s návrhom na dovolenku, ktorú zaplatí ona, aby mi dokázala, že nie je zlatokopka, mi príde zlý vtip, no a pre chlapa aj dosť ponižujúce,“ dodáva, dnes už s úsmevom, Patrik (31). 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus