Presunúť na hlavný obsah

TOP momenty v živote Kim Kardashian: Nazrite poriadne do minulosti kráľovnej reality show

Zahraničné celebrity

Videli a počuli sme o nej už všetko. Kráľovná reality show nemá snáď už žiadne tajomstvá. Toto sú však momenty z jej histórie, ktoré stoja za pripomenutie.

Neprehliadnite: Najnovší zázračný nápoj v jedálničku Kim Kardashian: Recept od starej mamy používa nielen pre krásu a líniu

2006: Menej známa kamoška

Zdá sa to ako celá večnosť, odkedy bola Paris Hilton najväčšou hviezdou reality show a Hollywoodu. V roku 2006 sa pri nej občas mihla nenápadná kamarátka z Kimberly Kardashian, dcéra slávneho právnika Roba Kardashiana. Stálo to "len" pár plastík, jedno video domáceho porna a pár škandálov, kým Kimberly nadobro zatienila Paris Hilton. 

2007: Škandalózny začiatok kariéry

Herec získa slávu vďaka prelomovej role, spevák vďaka prelomovej piesni, umelec vďaka prelomovému umeniu, no keď ste len znudená dcéra bohatých rodičov a nemáte nič zo spomenutého, musíte byť naozaj kreatívna. Svoju závratnú kariéru odštartovala Kim v roku 2007, keď na verejnosť „unikla“ páska s domácim sexvideom Kim a jej vtedajšieho priateľa, rapera a producenta Ray J. Norwooda. Kim dodnes popiera, že nahrávku zverejnila ona.

2007: Keeping Up with Kardashians

Pozornosť médií, ktorú dosiahla po zverejnení videa, sa rozhodla Kim využiť naplno. Z neznámej hviezdičky sa po odvysielaní prvej časti Keeping Up with Kardashians stala hviezda. Reality show o živote Kim Kardashian, jej sestier, mamy a nevlastného otca, sa vysiela dodnes a láme rekordy sledovanosti. 

2011: 72-dňové manželstvo

V roku 2010 Kim randila s basketbalovým hráčom Krisom Humphriesom a krátko na to sa vzali. Ich manželstvo trvalo len 72 dní a dodnes sa hovorí o tom, že sa vzali len kvôli zvýšeniu sledovanosti ich šou.

2013: Prvé dieťa

Krátko po rozvode sa Kim dala dokopy so spevákom Kanye Westom a v roku 2013 porodila svoje prvé dieťa, dcérku North West.  

2014: Pravá láska

V roku 2014 sa Kim vydala za Kanye Westa, muža, ktorého považuje za lásku svojho života. Vzali sa v máji vo Florencii a bola to niekoľkodňová svadobná paráda!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

2015: Zo škandalóznej hviezdy niekoľkonásobná mama

V roku 2015 sa Kim a Kanyeovi narodil synček s netradičným menom Saint West. Pre Kim bolo druhé tehotenstvo problematické a lekári jej oznámili, že pre ňu nie je bezpečné znova otehotnieť. Ďalšie deti, dcérka Chicago West, a najmladšieho synčeka Psalma Westa, im porodila náhradná matka.  

Neprehliadnite: Trápia vás riedke vlasy? Toto sú 4 účesy, ktoré vám opticky pridajú na ich objeme

TOP fakty o Kim Kardashian, o ktorých ste možno netušili

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

  1. Jej prvá práca bola v obchode s oblečením, keď mala 16 rokov. Pracovať ju donútil jej otec po tom, čo nabúrala auto.
  2. Jej otec Robert Kardashian bol známy právnik. Bol blízkym priateľom a obhajcom O. J. Simpsona. Keď bol známy hráč amerického futbalu a miláčik Ameriky O. J. Simpson obvinený z vraždy svojej manželky a jej milenca, O. J. sa chcel zastreliť v detskej izbe Kim Kardashian.
  3. Kim mala s otcom úžasný vzťah. Zomrel  v roku 2003 na rakovinu.
  4. O tom, že Kim Kardashian vždy túžila po sláve, svedčia príhody niektorých jej expartnerov. Tvrdia, že vždy, keď bol ich vzťah ešte čerstvý, dala echo fotografom, aby ich prišli „nachytať“. Na druhý deň bola v novinách.
  5. Všetci vieme, že Kim bola vydatá dvakrát, však? Omyl. V skutočnosti sa Kim vydala prvýkrát ako 19-ročná v Las Vegas za Damona Thomasa, ktorý bol od nej o desať rokov starší. Rozviedli sa po troch rokoch údajného domáceho násilia voči Kim.
  6. Každé ráno hodinu a pol venuje svojmu mejkapu a vlasom.
  7. Keď si im narodilo prvé dieťa, svojim priateľom odoslali rôzne fotky cudzích detí, len aby sa presvedčili o tom, ktorý z priateľov sa pokúsi fotky predať do médií.
  8. Kim chvíľu snívala o kariére speváčky. V roku 2012 vydala pieseň JAM. Neskôr sa vyjadrila, že to ľutuje, pretože je nad slnko jasnejšie, že nemá dobrý hlas. Nuž, ak niečo na Kim obdivujeme, je to jej sebakritika.
  9. V puberte randila so synovcom Michaela Jacksona a svoje štrnáste narodeniny oslávila na jeho neslávne známej farme Neverland.
  10. Keď Kim v roku 2016 v luxusnom parížskom hoteli prepadli na izbe, zviazali ju a uväznili v kúpeľni, Kim sa stiahla z očí verejnosti. Dodnes tvrdí, že to bol najstrašnejší zážitok, aký prežila, a zmenil jej pohľad na mnohé veci v jej živote.

Neprehliadnite: Toto Kim Kardashian nevyšlo: Jej nová kolekcia tvarovacej bielizne je prepadák

- Najčítanejšie -