Presunúť na hlavný obsah

Zendaya je naša nová módna ikona. Toto sú jej najlepšie outfity

Zahraničné celebrity

Mladučká Zendaya má 22 rokov a jej kariéra rastie závratnou rýchlosťou. Kým iní obdivujú herecké vlohy, spev či tanec, my sme sa do nej zamilovali pre jej skvelý vkus.

Nežná afroameričanka si svojou prirodenou krásou okamžite získala pozornosť celého sveta. Za povšimnutie však určite stojí aj jej štýl, ktorý vždy zaručí, že na červenom koberci zatieni všetkých naokolo. Že neviete, kto Zendaya je? Prečítajte si najzaujímavejšie fakty o novej hollywoodskej ikone, ktorej predpovedajú závratnú kariéru.

Neprehliadnite: 7 lekcií štýlu od ženy, ktorá stvorila zavinovacie šaty: Keď ich stvorila, nevedela, akú revolúciu tým spôsobí

1. Zendaya Maree Stoermer Coleman sa narodila v Oaklande v Kalifornii a má päť nevlastných súrodencov.

2. Ako veľa iných jej hereckých predchodcov, aj Zendaya začínala v detstve na Disney Channel, kde hrala spolu Bellou Thorne.

3. Od detstva hrala, spievala a tancovala. Kým sa stala herečkou, snívala o kariére učiteľky, podľa vzoru svojej mamy. Práve mama je dodnes jej najväčší vzor.

4. Meno Zendaya známená v preklade z afrického jazyka bantu „vzdávať vďaku“.

Neprehliadnite: Priyanka Chopra patrí medzi najvplyvnejších ľudí sveta: Kto je táto žena, ktorá je najlepšou priateľkou Meghan Markle?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zendaya (@zendaya),

5. Zendaya je aj skvelá speváčka a tanečníčka. Všetky tri svoje talenty naplno predviedla v muzikáli The Greatest Show  po boku Hugha Jackmana a Zaca Efrona.

6. Zendayu môžeme najnovšie vidieť v pokračovaní komiksového príbehu Spider-Man.

7. Je vegetariánka a vo voľnom čase aktívne bojuje za lepšie práva zvierat.

8. Keď má voľno, najradšej ostane doma a sleduje televíziu. Jej najobľúbenejší seriál je Zákon a Poriadok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zendaya (@zendaya),

9. Jej najbližší priatelia ju údajne kamarátsky prezývajú „Veľká hlava“. Hoci to neznie práve milo, Zendaya tvrdí, že vďaka priateľom a rodine ostáva nohami pevne na zemi.

10. Momentálne je údajne slobodná. V minulosti randila s hercom Trevorom Jacksonom a Tomom Hollandom, jej hereckým partnerom z filmu Spider-Man.

Neprehliadnite: Najštýlovejšia britská princezná o korunu nestojí. Toto sú najlepšie kúsky z jej šatníka

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus