Presunúť na hlavný obsah

5 parfumov, ktoré ženy na mužoch milujú

Krása

Premýšľate nad tým, čo by mohlo potešiť pod stromčekom vašu mužskú polovičku, známeho či prosto chlapa v rodine? Iste, možností je veľa. Ale načo si zbytočne lámať hlavu, keď existuje rokmi overená klasika, ktorá nesklame. A navyše, užijete si ju aj vy.

Vyberať opatrne

Parfumy sú jedným z najčastejších vianočných darčekov. Ľudia ich neraz vyberajú aj v prípadoch, keď už nevedia, čo iné by kúpili. Pravdou ale je, že vôňa je jedna z mála „vecí“, ktorá nás viaže silnými spomienkami a spoľahlivo prebudí aj ukryté emócie. A zároveň vyjadruje osobnosť nositeľa snáď lepšie ako čokoľvek iné (oblečenie, účes či značka auta).

Nie každý muž napríklad preferuje orientálne alebo drevité tóny, hoci tie sú v súčasnosti pomerne populárne. Ak hľadáte niečo toho svojho, prinášame vám tipy na parfémové darčeky pre muža, ktorými nič nepokazíte. Naopak. Sú to vône, ktoré priťahujú ženy ako magnet a patria k tým najlepším, aké sa dajú kúpiť.

Zmysly v pozore

Najlepšia pánska vôňa roku 1998 bola Acqua di Gio od Giorgio Armani. Nie je to nič prekvapivé, je pre silného muža, ktorý vie, čo od života chce. Sexappeal, jedinečnosť a sloboda presne vystihujú toto majstrovské dielo. A každý závan vonia sviežo a korenisto zároveň. Armani tvorí už klasické vône pre mužov, preto s touto značkou zaručene nič nepokazíte.

Paco Rabanne je symbolom ohnivého španielskeho temperamentu. Luxusným a elegantným doplnkom, ktorý doslova rozžiari poličku, je Paco Rabanne 1 Million. Stačí kvapka a okamžite ucítite silu a nespútanú vášeň. Toto je pravdepodobne najlepšia voľba pre úspešného muža milujúceho slobodu.

Ďalšiu priam ikonickou legendou je Hugo Boss. Parfumovaná voda Boss Bottled Intense s korenisto drevitými tónmi je hlboká a podmanivá, zároveň však decentne elegantná. Vhodná pre moderného muža, ktorý sa nebojí prijať výzvy a žiť naplno. Intenzívnou variantou tejto vône je Bottled Intense.

Prebudia fantáziu

Na záver niečo z prafémového raja, Francúzska. Jednou z najexkluzívnejších francúzskych značiek, za ktorou šalejú znalci parfémov, je Dior. Mužnou a pritom jemnou vôňou na denné nosenie i špeciálnu príležitosť je Dior Sauvage. Z Francúzska pochádza aj značka Hermès, ktorej história siaha až do 30-rokov minulého storočia. Jej Terre d'Hermès je drevitá a opojná. Sú to elegantné a nesmrteľné vône, ktoré obľubujú aj celebrity.

Parfum je pomerne intímny darček, preto sa najlepšie hodí pre niekoho, s kým ste si veľmi blízky. Ak hľadáte tú správnu vôňu pre svojho partnera, myslite na to, že s ňou budete „žiť“ aj vy. Preto si môžete dovoliť tak trochu obdarovať aj seba – vyberajte nielen podľa toho, čo sa bude páčiť vašej polovičke, ale aj vám.

Nebojte sa vybrať parfum, ktorý ste ešte nevyskúšali. Veď zmena je život. Dobrý parfum dodá mužovi sebavedomie a dôveru vo svoje schopnosti.

-reklamná správa-

- Najčítanejšie -