Presunúť na hlavný obsah

3 expresné párty účesy, ktoré vás zachránia na poslednú chvíľu: Vďaka tomuto budú efektívne

Krása

Sezóna vianočných večierkov je v plnom prúde a ak aj vás čaká nejaký, tak rozhodne by ste ste sa mali inšpirovať týmito účesmi. Sú nenáročné a zvládnete ich pod päť minút.

Vlnky

Klasika, ktorá neomrzí a nezunuje sa. Môžete sa na tento účes pripraviť už ráno a po práci ho dotiahnuť do finishu. Skôr, ako sa vyberiete do práce si vlasy natočte na hrubú kulmu alebo žehličku, stiahnite ich do vrkoču a pokojne môžete pracovať. Pred večierkom si ich len rozpustite, rozčešte kefou a na finish použite suchý šampón na vlasy, ktorý nastriekajte do korienkov a trochu aj na dĺžky. Trochu rozcuchajte prstami a môžete vyraziť. Práve vďaka suchému šampónu dostanú textúru, vďaka ktorej bude účes pôsobiť nadýchanejšie.

Mohlo by vás zaujímať: Pripravte pleť na sviatky, ktoré na ňu majú vplyv: 7 statočných, vďaka ktorým zvládnete toto náročné obdobie

Vyčesaný cop

Ďalšia klasika, ktorá sa vždy osvedčí. Ak si vyčešete cop už ráno a použijete kvalitný lak alebo gél na vlasy, tak vám účes skutočne vydrží až do noci. A ako bonus môžete cop mierne natočiť alebo natupírovať, aby ste ho oživili. Nezabúdajte však na prekrytie gumičky. Zoberte prameň z copu, omotajte ho okolo a zaistite vlásenkou. Vďaka tomuto malému triku bude účes pôsobiť oveľa luxusnejšie.

Prečítajte si: Kráľovná večierkov: Osvojte si týchto 5 beauty trikov a zažiarite všade, kde sa objavíte

Ulízané

A na záver niečo pre milovníčky tzv. ulízaných účesov - skúste vlasy rozdeliť na bok, stiahnuť do pevného copu a následne z neho urobiť drdol. Na vlasy aplikujte trochu vosku alebo gélu, aby pôsobili mokrým efektom. Vďaka tomuto účesu vynikajúco vynikne vaše líčenie.

Inšpirujte sa: Čaká vás večierok a neviete, čo na seba? Párty oblečenie, v ktorom zažiarite podľa typu osobnosti

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus