Presunúť na hlavný obsah

Čaká vás večierok a neviete, čo na seba? Párty oblečenie, v ktorom zažiarite podľa typu osobnosti

Móda

Večierok si vyžaduje niečo špeciálne a kedy, keď nie teraz. Chce predsa každá z vás zažiariť a tomu treba prispôsobiť aj outfit. Ten by mal mať slávnostný punc.

Milujeme večierky! Práve na nich dokážu ľudia zažiariť a svojím výberom oblečenia sa tak odkloniť od všedných dní. Stylingy, po ktorých môžete pritom siahnuť sú plné možností a naplnenia tých najnáročnejších predstáv. 

V akom duchu sa bude niesť tohtoročná párty sezóna? Pripravili sme si pre vás niekoľko štýlov, ktoré majú jedno spoločné, sú zárukou elegancie a štýlu.

Inšpirujte sa: 4 kabáty sezóny: Tieto kúsky vás zahrejú a zároveň z vás urobia hviezdu ulice

Šaty na špagetových ramienkach

Elegantné šaty na špagetových ramienkach s lodičkovým výstrihom kopírujú siluetu ženy a krásne zvýraznia jej krivky. Počas párty sezóny ich môžete "rozbiť" s vysokými koženými čižmami a vytvoriť originálny look. Parížsky šarm si zachováte vďaka tomu, že ponecháte absenciu šperkov.

Sakové šaty s retiazkou pre tie, ktoré sú IN

Saká z 80. rokov s vypchávkami na ramenami sú natoľko oversized, že ich môžete nosiť ako šaty. Stačí použiť jeden kúzelný doplnok a z dvoch na pohľad nenápadných kúskov vyčarujete párty outfit. Tenké opasky postupne začínajú nahrádzať hrubé alebo vrstvené retiazky, ktoré sú v tomto prípade šperkom večera. Inými slovami, zabudnite na náušnice alebo iné šperky.

Nohavicový kostým symbolom elegancie

Dobre padnúci čierny nohavicový kostým dokáže zatieniť ostatné dámy v šatách. Obzvlášť, ak si ho žena oblečie na holé telo. Francúzsky šarm a prirodzená noblesa sú kľúčom k úspechu sebavedomej ženy. Musíte si byť isté, že s tým, čo máte na sebe, ste stopercentne vnútorne stotožnená. Žena, pre ktorú je charakteristický tento štýl nesleduje a nenosí trendy, ale vytvára ich a je ich súčasťou.

Neprehliadnite: Fakt sme to nosili? Tieto topánky boli hitom v roku, keď ste sa narodili

Smoking na dámsky štýl

„Black tie“ štýl na ženách je doslova vrcholom. Večierky sú pritom ako stvorené na to, aby ste vyšli zo svojej komfortnej zóny a pristúpili aj na niečo, na čo ste doteraz nenazbierali odvahu. Tento look vyznie ohromujúco napríklad na ženách, ktoré väčšinou nosia šaty a sukne. 
V tomto prípade je vizáž a hair styling veľmi dôležitý a musí nechať vyniknúť ženskosť. 

Flitrované párty šaty zažívajú boom

Materiál, ktorý sa od nepamäti spája práve s obdobím večierkov sú flitre. Tento rok oslavujú svoj bujarý návrat a vo svojej najjednoduchšej verzii dokáže veľmi dobre zapôsobiť. Svoju zásluhu na tom majú aj IT girls, ktoré vás naučia, ako tento štýl nosiť bez toho, aby ste pôsobili lacno. Prirodzený make-up a vizáž sú vhodným vyvážením šiat a celkového stylingu v tomto duchu. 

- Najčítanejšie -