Presunúť na hlavný obsah

4 kabáty sezóny: Tieto kúsky vás zahrejú a zároveň z vás urobia hviezdu ulice

Móda

Každá žena túži aspoň trochu pôsobiť ako štýlová módna ikona, no zároveň chce mať na sebe niečo, čo ju počas chladných dní zahreje. A práve tieto kúsky dokážu aj jedno aj druhé.

Mestská divočina

Všimli ste si, že všetky svetové blogerky a influencerky majú poslednú sezónu rady výrazne vzory? A to i na veľkých kusoch odevov. Napríklad na takých kabátoch. Práve tie zvieracie vzory pôsobia veľmi trendy, štýlovo a a čo je dôležité, zachránia každý váš look. Keď sa oblečiete od hlavy po päty do basic čiernych vecí a na to hodíte práve takýto kabát, o pozornosť nebudete mať núdzu.

Prečítajte si: Dvojradový trenčkot ako nestarnúca klasika: Jeden z týchto modelov určite nájdete aj vo svojom šatníku

Farba sezóny

Žltá farba je jednouznačne tou, ktorá by túto sezónu nemala chýbať ani vo vašom šatníku. A ak máte odvahu, skúste to rovno so žltým kabátom. Dlhší, elegantný strih lichotí každej žene, takže sa ho naozaj báť nemusíte. Kto povedal, že kabáty a bundy majú byť len fádne? Pravá naopak.

Mohlo by vás zaujímať: Mini kabelky tejto jesene: Keď uvidíte, aké tvary sa budú nosiť, možno jednu takú ešte nájdete v šatníku

Hlavne teplo

A to za každých okolností. Našťastie, s týmto súhlasia aj mnohé módne značky, preto sa snažia zákzaníkom vždy prinieť účelné, ale aj trendové kúsky. Túto sezónu neurobíte krok vedaľa, ak si zadovážite páperovú červenú bundu. Opäť ide o výstrednejší kúsok, no opäť tiež zdôrazňujeme, že vďaka tomu si nikdy nemusíte lámať hlavu s zvyšnými časťami looku.

Neprehliadnite: Najlepšie oblečené dámy tejto sezóny majú niečo spoločné: Učte sa od nich, s týmito kúskami nešliapnete vedľa

Niečo ružové a huňaté

"Teddy" coat bol hitom poslednej sezóny, ale jeho sláva ešte nevyhasla. Stále pretrváva, tentokrát v ružovej farbe. Hodí sa skvelo ku každému štýlu obliekania - od športovejšieho, po elegantnejší či rafinovane ženský. S týmto kúskom hravo vzbudíte pozornosť okolia.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus