Presunúť na hlavný obsah

3 typy kabátov, ktoré si okamžite zamilujete: Túto jeseň stavte karty na strih a farbu

Móda

Nová sezóna rovná sa nové trendy. A to vo všetkých smeroch. Tentokrát sme si posvietili na jeden z najdôležitejších kúskov v šatníku - na kabáty.

Aké kabáty by nemali chýbať v šatníku každej ženy? Minimálne jeden z týchto by ste si mali zaobstarať aj vy.

Dlhé a farebné

Kombinácia, ktorá sa stala za posledné týždne najpopulárnejšou. Nezáleží na strihu ani farbe ako takej. Obe by vám mali v podstate lichotiť, takže nemusíte si na silu vyberať model, ktorý je trendy, ale pre vás maximálne nevhodný. Milujete klasické trenchcoatové strihy a zelenú? Nech sa páči, pokojne choďte do toho. Alebo ak chcete experimentovať s oversize kabátom v oranžovej či fialovej farbe, nič vám v tom nebráni. Dôležité je cítiť sa za každých okolností pohodlne.

Mohlo by vás zaujímať: 5 elegantných kúskov, ktoré nikdy nevyjdú z módy: Máte ich v šatníku aj vy alebo vám niektorý chýba?

Nesmrteľná parka

A aj táto klasika má stále čestné miesto medzi trendmi. Parky boli, sú aj budú niečím, do čoho sa vám oplatí investovať. A opäť platí, že na strihu ako takom vôbec nezáleží. Ak preferujete športovejší strih, klasický alebo atypický, opäť je výber len a len vás. Isté však je, že táto klasika sa vám naozaj nikdy nezunuje.

Niečo navyše

Ak máte chuť experimentovať, môže skúsiť na svoj kabát pridávať nejaké prvky navyše. Výrazný opasok, alebo kožená vesta sú zásahom do čierneho A ak sa vyberiete na nákupy úplne nového, môžete skúsiť vyberať zo strapcových kabátov. Kovbojská tematika je hitom sezóny, a tak je jasné, že krok vedľa týmto neurobíte.

Prečítajte si: Výrazné čelenky do vlasov sú praktickou, ale i štýlovou záležitosťou: Oživte outfit o tieto kúsky

Neprehliadnite: Čižmy sezóny na každú príležitosť: Tieto 3 typy sa vyplatí mať v botníku

- Najčítanejšie -