Presunúť na hlavný obsah

5 elegantných kúskov, ktoré nikdy nevyjdú z módy: Máte ich v šatníku aj vy alebo vám niektorý chýba?

Móda

Vo svojom šatníku by ste mali mať kúsky, ktoré vás nikdy nesklamú. Vybral sme názornú ukážku toho, ako to vyzerá, keď ich dokážete navzájom kombinovať a za každým vyzerať inak.

Elegantná móda pristane každej žene a sú kúsky, ktoré vám bezprostredne zabezpečia komfort pri ich nosení. Svojou uniformitou nikdy nesklamú a preto si zaslúžia viditeľné miesto vo vašom šatníku. 

Inšpirujte sa: Módne doplnky, ktoré sú IN na jeseň 2019: Kedysi ich nosili naše mamy, inšpirujte sa priamo z civilu

Malé čierne na špagetových ramienkach

Šaty v midi dĺžke na špagetových ramienkach boli kedysi nedostupným tovarom a našťastie, posledné sezóny ukazujú, že sa to mení a to je dobrá správa. Sú totiž jedným z kúskov so silným nábojom elegancie. Veď sa pozrite na ne – nepotrebujú žiadny komentár.

Klasický blazer má univerzálne využitie

Čierne sako. Nadčasová klasika, ktorá má hneď niekoľko využití. Môžete si ho dať k nohaviciam, alebo ho skombinovať so sukňou, šatami či šortkami. To, na čom môže zlyhať tento kúsok je kvalita materiálu. Vyberajte s rozumom a uistite sa, či vám strih sedí. Je lepšie, keď vám je sako o číslo väčšie ako menšie. 

Smokingové šaty vám dodajú sebavedomie

Veľmi ženský kúsok, ktorý plní sám o sebe funkciu dominantného outfitu. Čím menej doplnkami ich zladíte, tým lepšie. Neodporúčame upadnúť do prekombinovanosti. Ich nositeľka sa ihneď premení na hrdú a sebavedomú bytosť, ktorá si je vedomá svojich kvalít. 

Culottes nohavice: keď sa z trendu stane štýl

Preslávila ich Jackie Kennedy a aj keď im módni kritici pred pár rokmi nedávali väčšie šance, postupom času sa z nich stal nadčasový trend. Objavujú sa v každej sezóne a to vám dodáva istotu, že ste neurobili krok vedľa. V čase udržateľnej módy sa oplatí investovať do kúskov, ktoré môžete nosiť nielen viac ako raz, ale hneď niekoľkokrát a rôzne sezóny. 

Kabelka v tvare polmesiaca

Vyhnite sa stereotypom a skúste si raziť svoju vlastnú cestu. V orientácii vám pomôže dizajn, ktorý prežije viac ako jednu sezónu. Kabelky v tvare polmesiaca si získali obdiv nielen v biznis sfére, ale aj mimo nej. Sú akousi pomyselnou poslednou bodkou za perfektne ladeným outfitom.

Neprehliadnite: Mini kabelky tejto jesene: Keď uvidíte, aké tvary sa budú nosiť, možno jednu takú ešte nájdete v šatníku

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe