Presunúť na hlavný obsah

Luxusné modely, svetové topmodelky a neželaný hosť: Záver prehliadky Chanel mal trpkú príchuť

Móda

Zdá sa, že nie každý si do Paríža prišiel vychutnať najnovšie kolekcie známych dizajnérov. Nájdu sa i takí, ktorým ide len o pozornosť médií.

V Paríži vyvrcholil týždeň módy jednou z najočakávanejších módnych prehliadok - domu Chanel. Po nečakanej smrti Karla Lagerfelda sa pozornosť čoraz viac sústreďuje na kolekcie, s ktorými prichádza táto legendárna francúzka značka po Karlovi. Takže o pozornosť médií nemala núdzu ani kolekcia na jar/leto 2020, ktorá bola predstavená len pred pár dňami.

Sofistikovaný štýl, bohaté doplnky, známe modelky a mólo pripomínajúce strechy starých parížskych domov. Atmosféra, ktorá bola súčasťou tejto prehliadky bola nezameniteľná, originálna a každý milovník módy si ju užíval plnými dúškami. Až do momentu, kedy na provizórne mólo vtrhla neželená osoba.

Prečítajte si tiež: Trendy z Paríža, ktoré by skutočné Parížanky nikdy nenosili

Francúzska herečka známa pod menom Marie S'Infiltre sa votrela medzi modelky počas záverečného defilé a vykročila sebavedomo na mólo. Pritom nešlo o niekoho, kto by sa na prehliadku dostal načierno. Herečka bola medzi pozvanými hosťami, dokonca mala na sebe kreáciu, ktorá do konceptu zapadla. Lenže vyjadriť týmto spôsobom neúctu zosnulému dizajnérovi i ľuďom, ktorí tvrdo pracovali na prezentácií novej kolekcie, je skôr smutné, ako komické. A svoje si o tom myslela aj topmodelka Gigi Hadid, ktorá bola z tohto správania rozhorčená, no zachovala si chladnú hlavu a herečke veľmi efektívne a svojrázne pomohla z móla. Jednoducho ju vykázala.

Neprehliadnite: Na FASHION LIVE! 2019 sa po prvýkrát predstaví Lukáš Macháček: Čo prilákalo českého dizajnéra na Slovensko?

Mohlo by vás zaujímať: Maratón prehliadok sa skončil! Najväčšou hviezdou fashion week-u bola J Lo so šatami, ktoré inšpirovali Google

- Najčítanejšie -