Presunúť na hlavný obsah

Módne doplnky, ktoré sú IN na jeseň 2019: Kedysi ich nosili naše mamy, inšpirujte sa priamo z civilu

Móda

Zatiaľ čo na móle predstavujú počas týždňov módy návrhári svoje kolekcie na ďalší rok, v uliciach to žije street stylovou módou, ktorá odráža trendy tie aktuálne. Čo sa nosí?

Maratón módnych prehliadok odštartoval a návrhári módnych domov predstavujú rad za radom svoje kolekcie na prelomovú dekádu počnúc sezónou jar/leto 2020. Pred prehliadkami sa to víri tými najznámejšími ikonami, ktoré určujú to, čo je aktuálne IN

Keď sme sa bližšie zapozerali na ich stylingy, našli sme niekoľko spoločných menovateľov. Niekedy si totiž stačí uvedomiť, že doplnky majú takú neskutočnú silu, že vytvoríte pomocou nich nový exkluzívny look. 

Inšpirujte sa: IN vs. OUT: Zistite, ktorým topánkovým štýlom odzvonilo a vymeňte ich za štýlovejšie alternatívy

Belt bag

Mini rozmery kabeliek budú aj naďalej kraľovať. Belt beg sa stali doslova šperkom a tieto rozkošné kabelky okolo pása dokonale zvýraznia ženské kontúry. S ľahkosťou sa skĺbi nadčasová klasika s jedinečným výsledkom.

Reťaze a retiazky okolo krku 

Vrstvenie retiazok alebo nosenie jednej masívnej retiazky okolo krku so sebou prináša schopnosť zostrojiť čo najjednoduchší styling. Len skutočné profíčky si môžu dovoliť vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Mileniálom nechýba odvaha a to sa nám na nich páči. 

Opasky v štýle 80. a 90. rokov

Jednoduchý trik, maximálny efekt. Osí driek získa na sile, keď sa rozhodnete ho niečím ozvláštniť a zvýrazniť. Opasok prispieva k formovaniu siluety a ako si dobre môžete pamätať, aj tento kúsok patril kedysi do šatníkov našich mám. Tie, ktoré odkladali tieto skvosty, sú dnes o krok vpred. 

Old school dreváky s hranatou špicou

Rovnako tak dreváky. Šľapky s hranatou špicou alebo ostré špice sa stali sprievodcami skorej jesene. IT girls ich začali nosiť s výsostne jesennými kusmi oblečenia. Žena sa nimi približuje k umeniu Parížaniek. Nedbalá elegancia nie je nikdy krokom vedľa.

Muškatierske čižmy

Dominanta sezóny. Čižmy sú najočakávanejším doplnkom. Sú ženské, sexy a žena v nich získava sebavedomie, o akom vždy snívala. A pritom ide len o jedny topánky. Presne taký zázrak predstavujú čižmy nad kolená, tzv. muškatierske čižmy nemôžete odignorovať, je to láska na prvý pohľad.

Neprehliadnite: Jeansy z 90. rokov kraľujú jeseni 2019: Strih, ktorý zakryje nedostatky a opticky vylepší celkový dojem

- Najčítanejšie -