Presunúť na hlavný obsah

Prvé jesenné prípravy: Módni experti sa zhodli na kľúčových štýloch, ktoré ovládnu tohtoročnú jeseň

Móda

Leto sa nám pomaly, ale isto chýli ku koncu, a preto je viac než správna doba na to, aby sme sa spolu s módnymi expertmi pripravili na nadchádzajúcu jeseň, ktorá nás čaká už čoskoro.

Zvieracie vzory zas a znova

Úprimne povedané, sú zvieracie vzory nejaká novinka? Nie! Budú túto sezónu opäť nevyhnutnosťou? Jednoznačne! Ak ste tak ešte doteraz neurobili, vpustite do svojich šatníkov všetkých štýlových členov zvieracej ríše. Vykročte do sveta mestskej džungle vo vzore leoprada, tigra, pythona či akékoľvek iného zvieraťa. Budete in!

Sponzorovaný odkaz:

Vidíš ma? Nevidíš ma?

Priehľadné šaty si našli cestu z Instagramu do ulíc. Príchodom jesene tento trend nijak nespomalí. Priehľadné materiály vidieť na všetkých módnych kúskov a zahaliť (či odhaliť?) sa do neho môžete od hlavy k pätám. Preto ak vám chýba odvaha na prihľadné šaty, skúste tento aspekt zakomponovať do rukávov či dokonca elegantných ponožiek v štýle Prada.

Neprehliadnite: IN vs. OUT: Zistite, ktorým topánkovým štýlom odzvonilo a vymeňte ich za štýlovejšie alternatívy

Nezanedbateľná výška

Samozrejme, členkové topánky sú jadrom topánkovníka každej ženy. V jeseni však mierne ustúpia do úzadia na úkor odvážnejších vyšších čižiem. Návod na to, ako nájsť tie pravé je jednoduchý. Čím vyššia sára a minimalistickejší vzhľad, tým lepšie!

 

Nová geometria

Po letných bodkách prichádzajú jesenné kocky. Venujte pozornosť novým spôsobom, ako tento nesmrteľný vzor v tejto sezóne kontrolovať. Garantujeme vám, že ho uvidíte všade. Najľahší spôsob, ako s ním začať je kocka v jednoduchej farebnej palete.

Prečítajte si tiež: Zabudnite na Paríž: Severský štýl it-girls z Kodane sa vám dostane pod kožu

Džínsy ešte pohodlnejšie

Ak ste skalným fanúšikom obľúbenných skinnies, tento trend si asi neosvojíte. Na druhú stranu, pre skupinu dám, ktoré sa nebránia myšlienke vkĺznutia do džínsoviny, ktorá je pohodlnejšia, uvoľnenejšia, a ktorá rozhodne priťahuje pozornosť, máme dobrú správu. V jeseni si totiž prídete na svoje! 80-tkové baggies vytvárajú pohodlnú jesennú siluetu, ktorú si zamilujete.

Malé, menšie, najmenšie

To, čo začalo modelom Le chiquito od jednej z momentálne najvychytenejších značiek Jacquemus, na prekvapenie mnohých, stále neskončilo. A na nadchádzajúcu jeseň ani neskončí! Trend micro bags, akokoľvek mätúci, keďže akoby prestal spĺňať hlavný účel kabelky ako takej, sa totiž svojou rozkošnosťou prebojoval do čela jesenných doplnkov.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus