Presunúť na hlavný obsah

Štýlové Slovenky a ich ešte štýlovejšie kabelky: Na týchto exkluzívnych modeloch si ulietavajú naše známe tváre

Slovenské celebrity

Hovorí sa, že čo je pre mužov auto, je pre ženy kabelka. Tie najštýlovejšie kúsky nie sú len módnym doplnkom, ale aj symbolom luxusu.

Dominika Navara Cibulková / Hermés Kelly

To, že tenistka Dominika Navara Cibulková nie je v oblasti módy žiadnym nováčikom je jasné. Jej šatník, v ktorom sa to luxusnými módnymi kúskami len tak hemží jej bezpochyby závidí nejedna z nás. Jedným z kúskov, ku ktorým sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane je ikonický model Kelly od značky Hermés. Dôvodom nie je len jej astronomická cena, ale tiež dlhá čakacia listina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Barbora Franeková / Cult Gaia Gaia’s Ark

Bambusový megatrend. Aj takto by sme mohli pomenovať model Ark, ktorý dovtedy neznámu značku Cult Gaia za pomoci instagramových influencerov vystrelil medzi módnu špičku. Kabelky z prírodných materiálov sa toto leto tešili mimoriadnej obľube. A to nielen vo svete, ale aj u nás. Dôkazom je aj bývalá misska Barbora Franeková, ktorej módny výber je vždy zárukou maximálnej trendovosti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Franekova (@barborafranekova),

Neprehliadnite: Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

Natália Selveková / Jacquemus Le Chiquito

Riaditeľka estetickej kliniky Natália Selveková patrí k módnym maniačkám, ktoré podľahli trendu micro bags. Model od jednej z najobľúbenejších značiek súčasnosti Jacquemus je príkladom toho, že čo je malé, to je milé a vzhľadom k pomeru svojej “veľkosti” a ceny i luxusné. 

Alena Pallová / Dior Tote bag

Lekárka Alena Pallová je ďalšou zo slovenských dám, z ktorej outfitov luxus a štýl priam sršia. Módne kreácie sú vždy prepracované do detailu a rovnako precízny je aj výber zvolených doplnkov. Tote bag od legendárneho francúzskeho módneho domu Dior nesmie túto sezónu chýbať žiadnej vyznávačke módnych trendov. 

 

Zuzana Kanisová / Bottega Veneta The pouch

Titul “it bag” túto sezónu bezpochyby vyhráva clutch kabelka od značky Bottega Veneta, ktorá sa rýchlosťou blesku dostala do šatníka všetkých dám, ktorých módny vkus definuje tak elegancia, ako rafinovanosť. V slovenských pomeroch je bezpochyby stelesnením tejto kombinácie módna stylistka Zuzana Kanisová.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),

Prečítajte si tiež: Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

Dominika Ducová / Dior Saddle bag

Dior pod taktovkou Marie Grazie Chiuri chytil druhý dych. Druhý dych Dior vdýchol i modelu Saddle bag, ktorý sa po dviadsiatich rokoch stal opätovne symbolom štýlu a vyvolal tak módne šialenstvo v ďalšej vlne. Tomu podľahla aj moderátorka Fashion TV Dominika Ducová, ktorá siahla po čiernej verzii. Svojou univerzálnosťou je najvhodnejšia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika (@ducova),

Eliška Chomisteková / Gucci Dionysus

Pri správnom výbere kabelka nie je len doplnkom, ale aj dlhoročnou investíciou. Influencerka Eliška Chomisteková sa v trendoch dobre vyzná a vie rozoznať tie, do ktorých sa oplatí investovať. Model Dionysus je práve tým modelom kabelky, ktorá dokáže povýšiť i ten najjednoduchší outfit na módny skvost.

Ktorý model by ste si vybrali vy?

spolu hlasovalo 267 ľudí

- Najčítanejšie -