Presunúť na hlavný obsah

Neón vládne letu: V týchto strihoch na plavkách určite zažiarite, nechajte sa inšpirovať našimi kráskami

Slovenské celebrity

Pokiaľ sa na pláži objavíte v neónových plavkách, jedno je isté. Budete neprehliadnuteľná. Viete však, ako ich nosiť a kedy vyzerajú najlepšie? Pozrite sa, ako to robia známe Slovenky.

Neónové farby k letu jednoducho patria. To, čo vám však pri ich nosení nemôže chýbať, je odvaha a malá dávka extravagancie. Sú totiž výrazné a všimne si ich každý. 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková, vyzerá perfektne vo všetkom. Žena s jej telom si môže dovoliť naozaj čokoľvek. V tomto prípade, siahla nielen po horúcom trende tohto leta, neóne, ale aj strihu plaviek, ktorý mimoriadne lichotí jej postave. Pokiaľ máte menšie prsia, v tomto modeli skvele zvýrazníte aj svoje prednosti.

Ivana Gáborík

Známa podnikateľka a manželka hokejistu Mariána Gáboríka  Ivana, módou doslova žije. Keďže sa tejto oblasti venuje aj pracovne, veľmi dobre vie, čo je trendy. Upútala nielen farbou plaviek, ale aj ich dômysleným detailom. Vtedy vám stačí minimum doplnkov a budete vyzerať skvele. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Neprehliadnite: Takto sa stravujú známe Slovenky: Pozrite sa, vďaka čomu majú tip-top postavy, aj keď občas "zhrešia"

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová patrí medzi skutočné fashionistky. A odvaha jej určite nechýba. Soňa miluje farby a presne vie, ako ich nosiť. Navyše, celé plavky sa hodia nielen ultra štíhlym ženám, k akým moderátorka bezpochyby patrí, ale pristanú aj tým s plnšími tvarmi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Alexandra Orviská

Známa moderátorka Alexandra Orviská, je nielen vášnivou cestovateľkou, ale aj ozajstnou fashion maniačkou. Vždy sa rada pekne a štýlovo oblečie. Oranžové celé plavky na ramienka s odhaleným chrbátom sú nielen chic, ale aj veľmi sexi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Takto vyzerá neón najlepšie: 

  • skvele sa kombinuje medzi sebou  napríklad neónová ružová dobre vyzerá s neónovou žltou, či zelenou
  • pokojne pri nich siahnite aj po jemnej kvetinovej potlači
  • výborne vyzerajú s čiernou, či bielou, pri ktorých perfektne vyniknú

Andrea Verešová

Na túto ženu by málokto povedal, že je mamou dvoch detí. Andrea Verešová už roky púta pozornosť absolútne fantastickou figúrou. Pokojne si môže dovoliť aj takéto minimalistické bikiny, ktoré jej mimoriadne pristanú. Navyše, neónová žltá vedie aj toto leto prím. 

Katarína Manová

Bývalá misska Katarína Manová si užíva leto naplno v spoločnosti syna a manžela. Štíhla postava v kombinácii s pútavými plavkami v oranžovej neónovej sú veľmi dobrou voľbou. Sympatická blondínka skrátka vie, čo je momentálne trendy.

Neprehliadnite: Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

Veronika Nízlová

Twiinska Veronika Nízlová pôsobí  v hudobnom svete už niekoľko rokov. Vždy je perfektne nalíčená a má dobrý styling. Inak to nie je ani v tomto prípade. Hoci neónová ružová chce naozaj odvahu, brunetke svedčí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa VeronikaNizlova (@veronikatwiins),

Ktorej kráske to podľa Vás najviac pristane?

spolu hlasovalo 258 ľudí

 

- Najčítanejšie -