Presunúť na hlavný obsah

Takto sa stravujú známe Slovenky: Pozrite sa, vďaka čomu majú tip-top postavy, aj keď občas "zhrešia"

Slovenské celebrity

Môžu sa pochváliť dokonalou figúrou, a to aj napriek tomu, že im nerobí problém dopriať si niečo sladké a nedržia prísne diéty. V čom je teda tajomstvo týchto sympatických krások?

Jasmína Alagič Vrbovská

Moderátorka Fashion TV a nastávajúca mamička Jasmina Alagič Vrbovská sa udržiava v skvelej forme aj počas tehotenstva. Pokiaľ si však myslíte, že za jej perfektným telom je odriekanie, veľmi sa mýlite. Svojim mlsným chutiam by vraj totiž nedokázala odolať. Jasmína si dopraje všetko, na čo má chuť, no vyváži to aj dostatkom pohybu. A nie neznamená to tiež, že trávi hodiny vo fitku. Jednoducho je to neuveriteľne akčná žena, ktorá stále niečo robí a evidentne jej to prospieva. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Miriam Kalisová

Moderátorka Miriam Kalisová miluje zdravý životný štýl a vedie k nemu od malička aj svoju dcérku Miu. Možno práve preto, nemá táto kráska s kilami navyše žiaden problém. Miriam je jasným dôkazom toho, že občas stačí vymeniť zdravšie alternatívy potravín a môžete vyzerať skvele. No a zhrešiť so sladkým sa dá aj chutne a zdravo zároveň. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Prečítajte si: Manželia Škrtelovci majú štýl: Takýto veľký fešák je ich syn, akoby vypadol futbalistovi z oka

Karolína Chomisteková

Pôvabná riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková urobila na svojej postavičke v poslednom období neuveriteľný progres. Môže za to nielen pravidelný pohyb a cvičenie, ale aj vyvážená a nutrične bohatá strava. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Karolina Chomistekova (@karolinachomistek),

Veronika Vágnerová

Veronika Vágnerová patrí medzi milovníčky zdravého životného štýlu. V jej jedálničku nájdete predovšetkým sezónne potraviny, talianske cestoviny a jedlá, no v neposlednom rade aj množstvo šalátov. Navyše brunetka sa o svoju figúru príkladne stará. Venuje sa jóge a malý synček sa jej o dostatok pohybu tiež zrejme postará.

Mohlo by vás zaujímať: Pre Daru Rolins je Lola životnou výhrou: Pozrite sa, čo mamu s dcérou najviac spája

Katarína Jakeš

Tanečníčka Katarína Jakeš je čerstvou mamičkou, no po pôrode vyzerá absolútne perfektne. Sympatická blondínka má veľmi pozitívny vzťak k vareniu a svojich najbližších často poteší domácimi dezartami, či inými delikatesami. To na čo však nikdy nedá v jedálničku dopustiť, sú kvalitné a zdravé jedlá. Aj vďaka nim sa viete dopracovať k skvelej figúre. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes),

Diana Hágerová

Moderátorka Diana Hágerová, vyzerala skvele vždy. A nič sa v tom nezmenilo ani po narodení dcérky Izabelky. Diana si však dáva pozor na stravu. Je veľmi veľa ovocia a zeleniny, zbožňuje domácu stravu, polievky, či kus-kus. No vždy v nedeľu pripravuje svojej rodine domáce palacinky. Navyše blondínka odmalička miluje cvičenie, na ktoré nedá dopustiť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hágerová (@dihager),

- Najčítanejšie -