Presunúť na hlavný obsah

Manželia Škrtelovci majú štýl: Takýto veľký fešák je ich syn, akoby vypadol futbalistovi z oka

Slovenské celebrity

Futbalista Martin Škrtel a jeho manželka Barbora Škrtelová patria medzi najštýlovejšie slovenské páry. Ich roztomilý syn Matteo je už veľký frajer a je tak parťákom úspešného futbalistu.

Slovenský futbalista Martin Škrtel na svoju rodinu nedá dopustiť. Po boku krásnej manželky prežíva pocit šťastia a spoločne ich v tom napĺňa ich syn Matteo. Včera sme oslávili Deň otcov a Martin je jedným z nich, ich syn Matteo má už sedem rokov a vidno, že je na neho hrdý. Na svojich deťoch vidíme najviac, ako čas plynie. 

Prečítajte si: Dostaňte sa pred letom do formy: Osvojte si tipy krásnej Ivany Gáborík a zistite, čo jej pomáha najviac

Mini kópia otca, futbalistu Martina Škrtela

Matteo je mini kópiou futbalistu a vidno, že vo svojom otcovi má vzor. K lopte ho to veľmi ťahá a na štadión tiež. Pred pár rokmi totiž vyskúšal byť na vypredanom štadióne ako jedno z detí v drese súťažiaceho tímu na povzbudzovanie. Martin s Barborou mu chceli splniť sen, po ktorom už vtedy ako 3-ročný túžil a pošťastilo sa. Mať mužský vzor v rodine je v dobe, akou je táto, doslova šťastím. Každý chlapec túži mať po svojom blízku niekoho, s kým sa stotožní a kto ho bude viesť cestou osobnostného rozvoja. 

Manželka Barbora má štýl

Manželky futbalistov bývajú krásne ženy a inak to nie je ani v prípade 34-ročného futbalistu. Barbora patrí medzi atraktívne ženy, ktoré majú zmysel pre módu. Vidno, že trendy sleduje a o svoj zovňajšok sa stará. Svedčí o tom vyrysované brucho. Mamičky, ktoré majú po pôrode vedia, o čom hovoríme. Telo ženy sa mení a mať krásne ploché brucho s vypnutým svalstvom nikomu do života len tak nepadne. Všetko chce sebadisciplínu. V plavkách nestráca na svojom štýle a vždy uprednostňuje jednoduchosť, ktorá na jej postave vynikne najlepšie.

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra Dary Rolins už oslávila 11. narodeniny: Speváčka si vo výchove zakladá na tejto dôležitej veci, ku ktorej ju vedie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe