Presunúť na hlavný obsah

Pre Daru Rolins je Lola životnou výhrou: Pozrite sa, čo mamu s dcérou najviac spája

Slovenské celebrity

Speváčka Dara Rolins tvorí spolu so svojou dcérkou Laurou nerozlučnú dvojku. Čo majú dievčatá spoločné a čo medzi nimi vytvára ničím nenahraditeľné puto mamy s dcérou?

Keď sa z mamy a dcéry stanú najlepšie priateľky

Z rozkošného plavovlasého dievčatka, dcérky Dary Rolins Laury, pomaly, ale isto vyrastá mladá a pôvabná dáma. Mama s dcérkou majú veľmi pekný vzťah, ktorý im môžu mnohí závidieť. Medzi známou kráskou a jej dcérou je skvelý, harmonický a zároveň aj kamarátsky vzťah. A to sa veru cení. Speváčka sa vždy snažila o to, aby puto medzi nimi bolo naozaj silné. Vie totiž, že práve v krehkom veku dospievania je to pre deti nesmierne dôležité. Aj vďaka tejto jednej drobnosti majú k sebe Dara s dcérkou nesmierne blízko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dnes nám v NY svieti konečne slniečko:) #walkingWithMySunshine

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Neprehliadnite: Slnečné okuliare podľa štýlových Sloveniek: S ktorou sa najviac stotožníte práve vy?

Toto mamu a dcéru spája

Darina Lola rastie skutočne ako z vody a na svoju známu mamu sa neuveriteľne podobá. Dievčatá však spája oveľa viac ako len vzhľad a genetika. Odmalička sa snažila sympatická speváčka do všetkého dcérku zapájať, vďaka čomu teraz majú naozaj množstvo obľúbených aktivít spoločných. Nedajú dopustiť na tradície, milujú vianočné pečenie, sem tam si doprajú spoločné rozmaznávanie v salóne krásy a v neposlednom rade je ich veľkou záľubou cestovanie. Veľa dovoleniek trávia nielen vo dvojici, čo medzi nimi len umocňuje a upevňuje puto. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nádych výdych v @centralparknyc

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Veľa spoločného času trávia v Amerike, ktorá je, zdá sa, ich srdcovkou, obľúbili si aj Bali, či Anglicko. Pre obe je však najpodstatnejšie, že trávia čas spoločne a jedna s druhou. Na Laure je vidieť, že mama je pre ňu vzorom a vzhliada k nej. A my sa veru ani nedivíme. Aj keď v dnešnej dobe je takéto puto naozaj náročné udržať. Speváčka však veľmi dobre vie, že práve spoločné chvíle a čas, ktorý do detí investujeme, sa nám po rokoch tisícnásobne zúročí. Len tak ďalej. Tieto dve majú skutočne mimoriadne krásny vzťah. Klobúk dolu, že sa im to darí aj pod tlakom doby a médií. Jednoducho je jasné, že speváčka má priority v živote jasne určené.

Prečítajte si tiež: Monokini made in Slovakia: Trendu jednodielnych plaviek Slovenky doslova prepadli, ktorá je najsexi?

- Najčítanejšie -