Presunúť na hlavný obsah

Omladnutá Adriana Sklenaříková a jej mini kópia: Jej roztomilá princeznička už čoskoro oslávi svoj prvý rok

Slovenské celebrity

Supermodelka Adriana Sklenaříková patrí do generácie modeliek, ktoré poznajú všetky generácie bez rozdielu. Šarmantná blondínka prežíva posledný rok jedno z najkrajších období.

Rodáčka z Brezna, ktorá sa v modelingu dostala do povedomia nielen svojou okúzľujúcou krásou, ale aj najdlhšími nohami. Adriana Sklenaříková pred rokom v lete porodila vysnívané bábätko. So svojím manželom Aramom Ohanianom sa posledné mesiace vytešujú z malej princeznej Ninky. 

Prečítajte si: Tehotenské outfity budúcich mamičiek: Jasmina Alagič vie, aké šaty vyberať, Veronika Cifrová je podnikavá

Neprehliadnite: Manželia Škrtelovci majú štýl: Takýto veľký fešák je ich syn, akoby vypadol futbalistovi z oka

Gény sú gény

Modelka svetového kalibru ako je Adriana vie, ako pred objektívnom fotoaparátu pózovať a to aj s malým dieťaťom. Vidno, že jej to ide s ľahkosťou a počas fotenia sa cíti prirodzene. So svojou takmer ročnou dcérkou Ninkou si taj užila skvelý čas a obidvom to veľmi pristalo. 
Adriana Sklenaříková si úlohu mamy vychutnáva plnými dúškami aj vo svojich 47-mich rokoch. Svojim fanúšikom sa pravidelne prihovára aj s Ninkou na záberoch. Nedávno zverejnila roztomilú fotografiu, kde sú spolu zladené. Gény jednoducho nezapriete a v ich prípade to naozaj platí. 

Adriana dávnejšie ako dieťatko so svojou mamou

Modelka Adriana Sklenaříková pritom dávnejšie publikovala fotografiu, na ktorej je ona sama ako bábätko v náručí svojej mladej mamy. Bola prekrásna. Tento typ fotografií si každý z nás časom začne vážiť viac a viac. Podobne ako aj momenty z detstva, ktoré potom prežíva ešte raz – z tej druhej strany, zo strany rodiča. Adriana už o pár týždňov oslávi so svojou dcérkou prvý rok. Najkrajšie chvíle si užíva s úsmevom a je tak pre mnohé ženy inšpiráciou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe