Presunúť na hlavný obsah

V lete upustite od výrazného make-upu: Ste zvedaví, ako bez neho vyzerajú známe Slovenky?

Slovenské celebrity

Leto bez make-upu si užívajú aj Slovenky, ktoré vedia, že pre krásnu pleť, obzvlášť v období letných horúčav, je potrebný “no make-up detox”.

Kým si možno niektoré z nás nevedia predstaviť to, že by bez make-upu čo i len “vyliezli z domu”. Prirodzená krása je, chvalabohu, čoraz väčším trendom. Zabudnite na make-up a nechajte vyniknúť svoje pravé ja. Vaša pleť sa rozžiari a odvďačí sa vám krásnym a sviežim lookom.

Neprehliadnite: Slovenské módne maniačky sa zhodli: Vybrali si letnú klasiku od ikonickej značky, ktorá to je?

Michaela Kocianová

Modelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová sa môže pochváliť skvelou pleťou, ktorá je výsledkom kombinácie dokonalej starostlivosti a stravovania. Modelka na zdravý jedálniček nedá dopustiť a evidentne robí dobre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@suprememgmt

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Ivana Gáborík

K tanečnici a dnes predovšetkým podnikateľke Ivane Gáborík výraznejšie líčenie pri vystúpeniach vždy patrilo. Pri pohľade na ňu však treba skonštatovať, že jej prirodzená krása ďalšie skrášľovanie rozhodne nepotrebuje. 

Diana Hágerová

Mderátorka Diana Hágerová priam srší optimizmom. V súkromí sa líči minimálne a k jej životnému štýlu prirodzenosť jednoducho patrí. Rozkošné pehy jej dodávajú na dievčenskosti a pri pohľade na ňu by v nej hľadal maminu maličkej dcérky len málokto. 

Dara Rolins

O speváčke Dare Rolins je známe, že sa o seba príkladne stará. Stravou a cvičením kultivuje svoju dušu a telo. Pri kráse tela netreba zabúdať na krásu pleti. Speváčka na Instagrame prezradila, ako si pleť udržiava hydratovanú a vláčnu. „K letu patrí krásna pleť. To, čo spôsobí jej krásny lesk sú oleje.” 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak sa aj dnes pekne vyspite:) #makeyourdreamscometrue

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Prečítajte si tiež: Slnečné okuliare podľa štýlových Sloveniek: S ktorou sa najviac stotožníte práve vy?

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová má závideniahodnú pleť. Mária sa o svoju pleť nepochybne skvele stará. Pohľad na ňu je toho najlepším dôkazom. V boji za dokonalú pleť nedá dopustiť na vitamín C, ktorý je dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorý je základom aj jej mladistvého vzhľadu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

=

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA ČÍROVÁ (@mariacirova),

Celeste Buckingham

Kedy je lepšie dopriať pleti oddych od nánosu make-upu ak nie práve v lete. Speváčka Celeste Buckingham patrí k tým šťastnejším z dám, ktoré ho vlastne ani nepotrebujú. Tak prečo sa ním zbytočne zaťažovať, však?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is why I haven’t been posting...Dala som si také menšie voľno od všetkého-nie že by mi bolo zle alebo že by som nestihala, ale čím som staršia, zistujem že je doležité si dať nielen volný čas pre svoje fyzické zdravie ale aj pre svoje psychické dobro. Ak človek má rásť a ak sa má posunúť dalej, musí sa najprv zastaviť, aby mohol v klude rozmyšlať. A kde lepšie ako v raji. Takže, prajem vám krásny vikend, a dúfam, že máte pre seba kludnú chvílu . . I’ve taken some time off, and it isn’t because I needed a vacation. As I get older, I’ve realized that it is vital to take time off not just for my physical health, but my mental growth as well. In order to grow and move on in life, sometimes you have to stop and consider who you are and where you want to be. And where better to do that than in paradise. I wish you a wonderful weekend and hope you take some time off for yourselves #selfcare #thought #klud #pokoj #weekend #peace #reflect #repeat #beachday #madeira #celestebuckingham

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Buckingham (@celbuckingham),

Silvia Križanová

Finalistka súťaže krásy Miss Universe SR 2009 a influencerka Silvia Križanová je vzorom v oblasti životného štýlu, no i v prístupe ku kráse. Za prirodzenosť sa nehanbí. Napokon, nie je ani za čo!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe