Presunúť na hlavný obsah

Prehliadka Fera Mikloška prilákala známe tváre: Mária Čírová vždy prekvapením, Alena Heribanová ako skutočná dáma

Slovenské celebrity

Návrhár Fero Mikloško patrí medzi jedného z najžiadanejších a niet divu, že na jeho prehliadkach je vždy plno. Kolekciu Miklosko Art jar/leto 2019 si v priestoroch Kunsthalle nenechali ujsť tieto osobnosti spoločenskej smotánky.

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová sa objavila na móle v mini šatách a kožuchu. Táto žena je ako chameleón a aj keď sme na nej videli už niekoľko štýlov, vždy vyzerá originálne. Spojenie osobnosti a výberu outfitov v nás evokuje vždy moment prekvapenia a uznania. 

Prečítajte si: Trend, ktorý dostal aj slovenské módne maniačky: Všimnete si, čo majú tieto krásky spoločné?

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná bola súčasťou prehliadky a mala na sebe model z dielne Fera Mikloška. Spojenie rebélie a ženskosti, ktorú Emma vyžaruje vytvára príjemnú súhru. Emma si drží svoj vlastný štýl a charakteristický rukopis nielen v hudbe a tvorbe, ale aj v obliekaní.

Silvia Chovancová Lakatošová

Riaditeľka Miss Universe SR Silvia Chovancová Lakatošová preferuje v obliekaní čierne modely. So svojou perfektnou figúrou môže siahnuť po vypasovaných kúskoch a tak aj robí. Vďaka nadčasovým doplnkom tak ide na istotu.

Denisa Mendrejová

Modelka a bývalá misska Denisa Mendrejová prišla na prehliadku v nohavicovom kostýme. Žltá farba symbolizuje pozitívne vibrácie a bývalá kráľovná krásy sa výberom stylingu patrične odlíšila od prítomných dám.

Alena Heribanová

Dáma ako sa patrí. Moderátorka Alena Heribanová zvolila elegantné rozšírené nohavice a k nim obliekla sako v chanelovskom štýle. Všimnite si detaily v podobe perál, tie sú nesmrteľné a vždy dajú za výsledným outfitom krásnu bodku. 

Miroslava Luberdová

Výživová poradkyňa Miroslava Luberdová zvolila na prehliadku čierny overal. Vrch v podobe vesty hlási veľký comeback a na ženách ako je Mirka krásne vyzdvihne ženské krivky. Toto spojenie „pánskych prvkov“ šatníka so ženskosťou je vždy sexi. 

Kristína Kormúthová

Bývalá moderátorka Kristína Kormúthová siahla po bielych šatách kostýmového strihu a červených doplnkoch. Elegantný štýl s akcentom na ženskú stránku. 

Natália Selveková

Podnikateľka v oblasti krásy Natália Selveková prišla na prehliadku vo vínových šatách, ktoré skombinovala s elegantnými doplnkami. Za pozornosť stoja aj kožené rukavice či náušnice s čelenkou. Tieto detaily hlásia comeback.

Neprehliadnite: Slovenky na premiére: Štýlová Soňa Müllerová bodovala, Martina Schindlerová v obľúbenom kúsku žien


Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Mullerová vie, ako si obliecť jednoduchosť a pritom si zachovať vlastný štýl. Kabelkou alebo topánkami vždy príjemne "rozbije" outfit a je akousi čerešničkou na torte. Detaily robia celok.

- Najčítanejšie -