Presunúť na hlavný obsah

10 years challenge: Andrea Verešová pred 10 rokmi a dnes: Táto žena je skutočne dôkazom, že vek je len číslo

Feminity

Modelka a mama dvoch ratolestí, Andrea Verešová je jasným dôkazom toho, že žena môže kvitnúť do krásy. Dokonca po desiatich rokoch, vyzerá oveľa lepšie ako kedykoľvek predtým. Nemyslíte?

Na módnej scéne je už tamer dvadsať rokov, no stále nemá o pracovné ponuky núdzu. Pôvabná brunetka sa aj popri dvoch deťoch, udržiava stále vo výbornej kondícii. Viete aký je jej recept na krásu? 

Neprehliadnite: Retuš im pomohla k dokonalým krivkám, realita je však iná: Toto sú prešľapy najslávnejšieho rodinného klanu

Toto je jej tajomstvo

Andrea veľmi dobre vie, že všetko v živote musí byť v rovnováhe. Presne o to sa aj sama snaží. Skĺbiť totiž úlohu mamy, manželky, pracovné povinnosti a vždy pri tom vyzerať skvele, nie je totiž najjednoduchšie. Všetko je však o vnútornom nastavení. Ak to človek pochopí, žije sa mi ľahšie. Rodina a deti sú pre ňu prioritou, avšak nezabúda ani sama na seba. Ak by to bolo inak, zrejme by to bolo cítiť aj navonok. Veď viete ako to je, keď je niekto vnútorne spokojný, vidieť to okamžite. A pri pohľade na Andreu sa zdá, že ona sama našla životné šťastie. 

Vďaka tejto veci sa udrživa v koncícii

Kráska sa môže pochváliť božským telom, no nie všetko je genetika. Aj ona sa o seba poctivo stará. Brunetka nedá dopustiť na jógu. Snaží sa ju praktizovať každý deň. Hneď ako odvezie deti do školy, venuje sa práve cvičeniu. Je to ideálne na ponaťahovanie celého tela, spevnenie svalov a navyše vám pômože aj prečistiť si hlavu. Okrem toho sa venuje pilatesu, v lete pláva, korčuľuje, hrá tenis a v zime ju pravidelne s rodinou vídať na lyžiach. Andrea o pohyb počas celého roka, rozhodne nemá núdzu. To čo je však podľa nej dôležité, pre zachovanie si už spomínaného balansu a rovanováhy vo všetkom, je dobrý spánok, prechádzky, či wellnes. Emocionálny oddych je totiž rovnako dôležitý ako ten aktívny. Len mnohé ženy na to často zabúdajú.

Prečítajte si tiež: Je čas prehrabať šatník, túto kabelku tam možno ešte nájdete. Baguette bag je späť!

Pôvabná kráska miluje módu. Pravidelne predvádza trendy outfity a v uliciach je vždy neprehliadnuteľná. Andrea má však rada aj  kvalitné jedlo, pitie a kvety. To sú materiálne veci, ktoré ju dokážu potešiť a vyčarovať jej úsmev na perách. A v živote si občas treba tiež urobiť radosť, no nie? 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus