Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie miesta na dovolenku: Dominika Navara Cibulková na Santorini a kde zavítali ďalšie krásky?

Slovenské celebrity

Ak ešte stále váhate, kam v lete vyraziť za slnkom a morom, máme pre vás niekoľko skvelých tipov. A to priamo od našich známych krások.

Naty Kerny, Marakéš

Natália Körner je známa slovenská modelka a influencerka, ktorú väčšina z nás pozná ako Naty Kerny. A o tom, že táto žena má skvelý vkus netreba diskutovať. Na oddych si vybrala momentálne veľmi obľúbený Marakéš. Toto miesto vám ponúka naozaj nezabudnuteľnú dovolenku. Očarí vás staré mesto, úzke uličky, miestne trhy, orientálna atmosféra, staré paláce a množstvo pamiatok.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @natykerny,

Lucia Slaninková,Bali

Bývalá misska Lucia Slaninková si na tohtoročnú dovolenku, vybrala obľúbenú destináciu mnohých známych tvárí Bali. Jeden z najkrajších ostrovov na svete, leží v Indonézii. A nájdete na ňom úplne všetko, nádherné pláže, dokonalú faunu a flóru, sopky, perfeknú kávu, surfing, jógu, pokoj, a obrovské množstvo priateľských ľudí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Slaninkova (@slanchita),

Dominika Navara Cibulková, Santorini

Úspešná tenistka Dominika Navara Cibulková spolu so svojím manželom miluje cestovanie. Obaja zbožňujú exotické destinácie, kam sa pravidelne vracajú, ale blízka im je aj Európa. Svedčí o tom aj ich posledný výber, kedy navštívili rozprávkové Santorini. Ostrov je jedným zo symbolov Grécka a so svojimi typickými bielo-modrými domčekmi je jednoducho nezameniteľný. Ak milujete romantiku a západy slnka, tak tu si prídete na svoje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Miriam Kalisová, Malorka

Krásna moderátorka Miriam Kalisová si tiež užívala slnečné lúče na brehoch Európy. Konkrétne na Malorke. Tento stredomorský ostrov so skvelými podnebím, nádhernými prírodnými scenériami a výbornou kuchyňou je ideálny, ak cestujete s deťmi. Tie si tu rozhodne prídu na svoje a nepochybne aj vy s nimi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Prečítajte si: Manželia Škrtelovci majú štýl: Takýto veľký fešák je ich syn, akoby vypadol futbalistovi z oka

Denisa Lipovská, Toskánsko

Sympatická dvojnásobná mamina a fitneska Denisa Lipovská patrí k milovníčkam Toskánska. Tohtoročný výber dovolenky padol u nej opäť na túto destináciu. A my sa nečudujeme. Určite si tu zamilujete scenérie krásnych kopcov a vinohradov, historické mestá, dokonalé jedlo, či fantastické vína. Toskánsko je skvelá alternatíva, ak sa chcete vyhnúť masovému turizmu a uprednostňujete pokoj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Denisa Lipovska (@denisalipovska),

Sona Skoncová, Kréta

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová je známa tým, že na cestovanie nedá dopustiť. A tieto dni si užíva na malebnej Kréte. Pre jeden z najkrajších gréckych ostrovov, je typická čarovná príroda, rozmanité pláže a belasé more. Navyše, nájdete tu skutočne kvalitné hotely a dobré služby. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Alexandra Orviská, Tanzánia

Moderátorka Alexandra Orviská si odbehla za oddychom do Tanzánie. Kráska cestuje skutočne pravidelne a toto hobby nedá dopustiť. Táto exotická destinácia je ideálna pre dobrodružné povahy a milovníkov adrenalínu. Ak túžite po aktívnej dovolenke, toto je rozhodne super voľba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Mohlo by vás zaujímať: Pre Daru Rolins je Lola životnou výhrou: Pozrite sa, čo mamu s dcérou najviac spája

- Najčítanejšie -