Presunúť na hlavný obsah

Štýlová mamička s tetovaním Lucid Sládečková: Jej roztomilá mini kópia po nej zdedila túto vlastnosť

Slovenské celebrity

Jedna z najznámejších make-up artistiek na Slovensku si vo voľnom čase užíva čas so svojou mini kópiou. Zdá sa, že jej dcérka po nej zdedila aj túto vlastnosť, uhádnete, o čo ide?

Make-up artistka Lucia Sládečková, známa pod umeleckým menom Lucid má za sebou množstvo projektov a líčení prominentných dám zo spoločenského a kultúrneho sveta. Na svedomí má aj niekoľko stoviek premien bežných smrteľníčok, najmä pred ich veľkým dňom, akým je svadba. Každá žena sa chce cítiť ako princezná a šikovné ruky Lucid dokážu skutočne „čarovať“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@makeupbylucid),

Prečítajte si: Manželia Škrtelovci majú štýl: Takýto veľký fešák je ich syn, akoby vypadol futbalistovi z oka

Lucid bez make-upu ešte krajšia

Štýlovú mamičku so sexi tetovaním, akou Lucid rozhodne je, mnohí donedávna bez make-upu nevideli. Keď však ukázala svoju skutočnú tvár, získala si sympatie ešte viac. Kombinácia nežnejšej tváre s tetovaním jej pristane a ukázala tak svoju krehkejšiu stránku tváre. 
Lucid je totiž maminou malej Lýdie a tí, čo ju sledujú na Instagrame vedia, o koho ide. Svojej mini kópii totiž založila vlastný profil, na ktorom môžu fanúšikovia sledovať svet detskými očami z jej uhla pohľadu. Samozrejme, o účet sa jej stará mamina, no už teraz má za sebou silný fanklub, ktorý dosahuje takmer tridsať tisíc. 

Je fotogenická a pred objektívom fotoaparátu sa cíti ako ryba vo vode

Lýdia jej robí radosť každý deň a mamičky vedia, ako dá malé dieťatko zabrať, keď navyše chodíte do práce alebo sa venujete nejakej aktivite. Radostné chvíle a maličkosti, ktoré robia tento svet krajším to však dokonale dokážu vykompenzovať.

Lýdia je rozkošná a medzi jej typické črty patrí aj to, ako krčí svoj noštek. Lucid sa podarilo niekoľkokrát zachytiť tento moment. Na jej kópii vidno, že sa objektívu fotoaparátu nebojí a veľmi jej to pristane. Malá Lýdia sa tak radí medzi možno prvé slovenské fashionistky, ktorých popularita na celom svete neustále narastá. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@makeupbylucid),

Mohlo by vás zaujímať: Pre Daru Rolins je Lola životnou výhrou: Pozrite sa, čo mamu s dcérou najviac spája

Detské oblečenie a celkovo starostlivosť o dieťa z pohľadu mamičky je skutočne silná téma, ktorá na sociálnych sieťach funguje. Dopyt mamičiek je obrovský a s ním aj túžba zdieľať rady a riešenia, ktoré k starostlivosti o dieťa patria. Životný štýl mamičiek sa totiž rokmi zmenil a už dávno neplatí, že mladé mamičky chcú byť zavreté len medzi štyrmi stenami. Súhlasíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lydia Sládečková (@lucidloveslydia),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus