Presunúť na hlavný obsah

Romantické zábery Sloveniek: Mária Zelinová a Ivana Gáborík v záplave kvetov a kam vyrazili ďalšie krásky?

Slovenské celebrity

Slovenské krásky neváhajú sadnúť na bicykel a poobzerať si krásy miesta, kde trávia dovolenku alebo len svoj voľný čas priamo z neho. Niektorým z nich sa podarili aj takéto romantické zábery, ktoré nás inšpirujú.

Mária Zelinová

Obľúbenou dovolenkovou destináciou moderátorky Márie Zelinovej je práve španielsky ostrov Ibiza s čarovným miestom Formentera. Na svojom instagrame sa pochválila takýmto záberom s bledo modrým bicyklom, ktorý v kombinácii s jej blond hrivou a žiarivo modrým morom navodzuje závidenia hodnú atmosféru.

Lucia Slaninková

Miss Universe 2013, bývalá priateľka Tomáša Tatara a influencerka v jednom, Lucia Slaninková, ktorá je momentálne znova zamilovaná, navštívila nedávno ostrov v Indonézii, Gili Trawangen. Na ten má len tie najkrajšie spomienky. Čas na ostrove trávila rovnako aj romantickou jazdou na bicykli. Pozadie s kvetmi, klobúk, ležérny štýl oblečenia a populárna slamená kabelka dotvorili príjemnú atmosféru.

Mohlo by vás zaujímať: Dovolenkové destinácie: Priateľka Marek Fašianga má tip na zaujímavý ostrov a kam viedli kroky Ivany Gáborík?

Ivana Gáborík

Krásna manželka hokejistu Mariána Gáboríka a tanečnica, Ivana Gáborík, je skutočne aktívna žena, ktorá je v pohybe neustále. Kvôli manželovej práci žila dlhší čas v slnečnej Kalifornii a hoci to už dnes nie je aktuálne, nedávno sa tam znova vrátila. Svoje obľúbené miesta vrátane Manhattan Beach si vychutnala aj na štýlovom kvetinovom bicykli s košíkom, s ktorým dokonale ladila.

Nedávno však strávila pekné chvíle aj na dovolenke v Chorvátsku, kde sa pohybovala tiež na bicykli. V kombinácii s úchvatným výhľadom na more a okolitou prírodou sa jej podaril tiež vyčarovať romantický záber svojho staro ružového bicykla. No povedzte, nedopriali by ste si jazdu na ňom aj vy?

Čítajte tiež: Zvýšte svoj sexepíl a ženskosť podľa vzoru štýlových Sloveniek: Tieto vedia, ako na to!

Soňa Skoncová

O moderátorke a už aj podnikateľke s vlastnou značkou I Love KUKU, Soni Skoncovej, je známe, že Kalifornia je pre ňu druhý domov. Vždy sa tam rada vracia a trávi dovolenku. Cestu svojimi obľúbenými uličkami, plážami a ďalšími miestami si spríjemňuje tiež jazdou na bicykli, z ktorého sa jej naskytol aj takýto výhľad na pláž Malibu s jej typickými plavčíkovskými domčekmi.

Zuzana Kollárová

Manželka futbalového útočníka Adama Nemca a tiež Miss Universe 2016, Zuzana Kollárová, si tiež zamilovala slnečnú Kaliforniu rovnako ako mnohé iné známe Slovenky. Teplého oceánskeho vzduchu sa nadýchala a čarovné prostredie vychutnala na takomto zelenom bicykli, na ktorom brázdila chodníčkami vo Venice.

Neprehliadnite: Monokini made in Slovakia: Trendu jednodielnych plaviek Slovenky doslova prepadli, ktorá je najsexi?

Betka Saloňová známa ako Beth Sal

Romantickú jazdu popri rieke u nás doma si vychutnala aj slovenská youtuberka a jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek Betka Saloňová známa ako Beth Sal. Má stálu fanúšikovskú základňu, ktorej sa páčia jej príbehy na sociálnej sieti aj fotografie k nim. Jednu peknú momentku si urobila aj so svojím bicyklom vo vintage štýle.

Ktorej zo slovenských krások to na bicykli pristalo najviac?

spolu hlasovalo 174 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus