Slovenské krásky trochu inak: Soňa Skoncová či Dominika Navara Cibulková si obľúbili túto športovú aktivitu

Aj známe Slovenky podľahli zdravému životnému štýlu a pohybu. Namiesto novodobých športov či pohybových aktivít však stavili na klasiku v podaní bicyklovania a vrátili sa tak myšlienkami do detských čias. Pozrite sa, ako im to pristane!

Známe slovenské krásky si takto užívajú pocit slobody

Známe slovenské krásky si takto užívajú pocit slobody

Zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Vietor vo vlasoch, nespútaný pocit slobody a úprimná radosť. Aj tak nejako by sa dala opísať jazda na bicykli, ktorá patrí k veľmi príjemným pohybovým aktivitám a zároveň skvelým spaľovačom tukov. Svoje o tom vedia aj tieto štýlové Slovenky, ktoré si jazdu na mestskom bicykli veľmi obľúbili. Ktorej z nich to podľa vás pristane najviac?

Prečítajte si aj: Takto športujú známe sexi Slovenky: Začiatok roka 2018 zobrali naozaj motivačne!

Dominika Navara Cibulková

Slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková aj svoj voľný čas vypĺňa aktívnym pohybom. Profesionálna športovkyňa miluje jazdu na bicykli, pri ktorej nielen športuje, ale zároveň spoznáva krajinu, v ktorej sa momentálne nachádza. Bicykel je skrátka skvelým prostriedkom aj v dovolenkových destináciách, kde vám umožní spoznávať krásy prírody.

Ivana Gáborík

Talentovaná tanečníčka Ivana Gáborík patrí k ženám, ktoré nedajú dopustiť na zdravý životný štýl a športovanie. Okrem tancu, behu či joge sa venuje aj bicyklovaniu, ktoré je spojením príjemného s užitočným. Nielenže slúži aj ako skvelý dopravný prostriedok na premiestňovanie sa, ale taktiež spaľuje tuky a tvaruje dokonalé krivky. Krásna Ivana je toho dôkazom!

Soňa Štefková

Modelka Soňa Štefková je veľkou milovníčkou spoznávania nových miest a exotických krajín. Vďaka svojej profesii už precestovala mnoho destinácií a nám slúži ako veľká inšpirácia. Známa brunetka nepatrí k typom, ktoré by vydržali ležať celý deň na pláži a nič nerobiť. Namiesto toho radšej vytiahne bicykel a spoznáva krásne zákutia. Skvelý nápad, čo poviete?

Ivana Petrušová

Blogerka Ivana Petrušová známa aj pod pseudonymom Sweet Lady Lollipop berie bicykel ako súčasť svojho imidžu a štýlu. Biely mestský bicykel s tradičným košíkom patrí k jej trendy vychytávkam a Ivana na ňom vyzerá ako z romantického filmu. S kvietkami vo vlasoch dodáva celkovému štýlu ten správny šmrnc.

Inšpirujte sa: Slovenky a Češky s najsexi vypracovaným bruškom: Vďaka týmto pohybovým aktivitám sa ním môžu pýšiť

Soňa Skoncová

Modelka a moderátorka Soňa Skoncová jazdí mnohokrát do roka do svojej milovanej Kalifornie, kde si užíva slnečné lúče a pozitívnu energiu. K dokonalému pocitu šťastia jej dopomáha aj pravidelný pohyb, ktorý najčastejšie praktizuje bicyklovaním po pobreží Malibu. Takto podľa nás vyzerá pocit slobody!

Foto:
Instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/domicibulkova, instagram.com/iversanns, Sweet Lady Lollipop, Archív S.Š.
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba