Presunúť na hlavný obsah

Top letné športy, ktoré vás s mužom zblížia: Manželka známeho futbalistu Adama Nemca pri nich takto zahviezdila

Slovenské celebrity

Futbalista Adam Nemec si so svojou manželkou Zuzanou užívali medové týždne na Francúzskej Polynézii. Spolu vyskúšali niekoľko letných športov, inšpirujete sa aj vy?

Medové týždne sú najkrajším momentom dvoch, ktorý sa rozhodli spečatiť svoj vzťah. Je to presne rok, čo si futbalový útočník Adam Nemec vzal za manželku, Miss Universe SR 2016, Zuzanu Kollárovú. Dvojica si nedávno vychutnala čas pre seba na Francúzskej Polynézii, ktorá je známa pre svoje azúrové more. Bora Bora je snom mnohých a je to doslova raj na Zemi, aj preto sa nazýva perla Polynézie.

Prečítajte si: Strihy plaviek známych Sloveniek: Dominika Cibulková vsadila na tento vzor a kto je (ne)známa bikini kráska?

Zuzana spolu s Adamom nafotili nádherné dovolenkové zábery, na ktorých si môžete všimnúť, že obidvaja patria medzi poriadne akčných ľudí. Rozhodli sme sa vám priniesť niekoľko zaujímavých športov, ktoré stoja za inšpiráciu. Keď budete plánovať letnú dovolenku, nezabudnite vyskúšať niektorú z týchto letných aktivít. Krehká kráska sa dokonca nechala prehovoriť na potápanie. Prekonala tak strach nielen z hĺbky, ale aj zo žralokov. Našli by ste podobnú odvahu aj vy?

Paddleboarding ako chill

Vodný šport pôvodom z Havaja, pri ktorom stojíte na doske pripomínajúcej surfový longboard a pádlom sa posúvate vpred. Na pohľad veľmi jednoduchý šport, v skutočnosti preverí vaše držanie tela. Vďaka tomuto športu sa môžete pokochať prírodou naokolo a užiť si skutočný pokoj v mysli. Veľkou výhodou je, že pri ňom zapájate brucho, ale aj ostatné svaly tela. Budete prekvapení, ako vás tento progresívny šport unaví, nie je vylúčená ani svalovica.

Adrenalín na vodnom skútri

Vo dvojici to dokáže byť poriadna zábava. Na otvorenom priestranstve sa môžete naplno uvoľniť a dokonca zastaviť a okúpať sa uprostred vody. Ide o jeden z najobľúbenejších dovolenkových športov, ktoré sú pohodlné a bezpečné. Máte na sebe záchranné vesty, takže môžete byť v kľude.

Romantika na kajaku 

Skutočnú romantiku môžete zažiť, ak sa rozhodnete vyskúšať kajak. Uzatvorená loď, v ktorej sa poháňate pádlom vám umožní pozrieť sa na svet naokolo takmer z hladiny mora. Zážitok, ktorý by ste určite so svojou drahou polovičkou mali niekedy v živote skúsiť. Je to čistá nádhera, čo poviete?

Dobrodružstvo na motorke 

Mnohí z vás už zo skúseností vedia, že tie najkrajšie pláže sú vždy „skryté“. Oplatí sa vziať si motorku alebo skúter a vyraziť spoznávať miesta, na ktoré sa bežní turisti len tak nedostanú. Súkromie, ktoré na pláži máte, je na nezaplatenie. Navyše, objavíte tak kúty destinácie, ktoré nenájdete nikde v cestovnej kancelárii ako tip. 

Neprehliadnite: VIDEO: Dara Rolins si svoju skvelú postavu udržiava roky: Prezradila, ktoré jedlo v jej jedálničku nesmie chýbať

Najväčší adrenalín a potápanie sa medzi žralokmi

Na záver ten najväčší adrenalínový zážitok. Niektorí si trúfnu bez problémov, iní musia v sebe prekonať strach. Podobne to bolo aj v prípade Zuzany, ktorá v sebe nabrala odvahu a prekonala sa. Potápanie nie je pre každého, ale faktom je, že je to skutočný zážitok. Navyše, ak sa ocitnete medzi žralokmi. Na tento moment budete spomínať navždy, verte nám. Trúfli by ste si?

- Najčítanejšie -