Tomáš Tatar s priateľkou a ich prípravy na Vianoce: Krásna Lucia objavila vášeň k vianočným dekoráciám, inšpirujte sa!

Krásnu vianočnú atmosféru prežíva aj známa misska Lucia Slaninková, ktorá žije momentálne za veľkou mlákou so svojím partnerom, hokejistom Tomášom Tatarom. Pri pohľade na jej dokonalú výzdobu vás zaplaví pocit radosti a šťastia.

Lucia Slaninková v sebe objavila vášeň k vianočným dekoráciám

Lucia Slaninková v sebe objavila vášeň k vianočným dekoráciám

Zdroj: Archív Ľ.Š.

Známa misska Lucia Slaninková sa už dlhší čas zdržiava prevažne v Amerike, kde sa presťahovala za svojím priateľom Tomášom Tatarom. Sympatická kráska prežíva jedno z najkrajších období v jej živote a čas Vianoc je pre ňu tým najčarovnejším. Pozrite sa, ako krásne zariadila ich spoločný príbytok!

Prečítajte si aj: Slovenkám nechýba štýl ani v zime: Soňa Skoncová vždy za krásnu, Alena Pallová nedá dopustiť na tento doplnok!

Vášeň k Vianociam

Bývalá misska Lucia Slaninková žije už dlhší čas v Amerike, po boku svojho priateľa, hokejistu Tomáša Tatara. Na život v Michigane si rýchlo zvykla a jej fotografie plné šťastia hovoria za všetko. Navyše sa blíži čas Vianoc, ktoré Lucia tak veľmi obľubuje a preto sa mohla dokonale vyblázniť aj na tradičnej výzdobe, ktorá dotvára celkovú atmosféru sviatkov.

Ako z filmu

Vianoce v Amerike sú naozaj veľkolepé, čo značia aj ich rozprávkové výzdoby. Nádherné vianočné stromčeky, okázalé svetlené detaily a farebné kombinácie, z ktorých sa vám rozžiaria očká. Ani Lucia nedá dopustiť na tieto obdivuhodné vianočné výzdoby a necháva sa nimi inšpirovať.

Šťastné chvíle

Pôvabná misska patrí k ľuďom, ktorí nedajú dopustiť na vianočnú výzdobu a svoje zručnosti realizuje aj v ich americkom príbytku. Nesmú chýbať svetielka, vianočné ozdoby či detaily, akými sú aj roztomilé papuče. Lucia je skrátka vianočné dieťa a túto radosť si nenechá vziať.

Do koča aj do voza

Zdá sa, že Lucia zapadla do tohto amerického života naozaj jednoducho a šťastný výraz na jej tvári je len dôkazom toho, že robí to, čo ju naozaj napĺňa. Medzi neodmysliteľnú súčasť Vianoc považuje aj pečenie a musíme uznať, že jej to naozaj pristane.

Inšpirujte sa: VIDEO: Očarujúca Mária Čírová a jej najkrajšie momenty: V rozhovore nám odhalila kúzlo Vianoc

Interiérový dizajn

Na internete sa pochválila fotografiou, kde sa teší z ich spoločného bývania a nás zaujal štýl, ako detailne zariadila interiér ich bytu. Lucia v sebe objavila vášeň k dizajnu a zariaďovaniu ich príbytku a zjavne k tomu má naozaj pozitívny vzťah. Ktovie, či sa v budúcnosti tejto vášni nezačne venovať aj profesionálne.

Foto:
Archív Ľ.Š., instagram.com/slanchita
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba