Presunúť na hlavný obsah

Tamara Šimončíková Heribanová sa poctivo pripravuje na Vianoce: Pozrite sa, ako malá Emilka vyrástla

Feminity

Sympatická spisovateľka, novinárka a moderátorka Tamara Šimončíková Heribanová žije so svojou rodinou v Portugalsku. V tomto predsviatočnom období však zavítala aj na Slovensko. Pozrite sa, ako sa krásna a múdra brunetka pripravuje na sviatky a ako jej dcérka Emilka rastie do krásy.

Neprehliadnite: Pozrite sa, ako sa na Vianoce pripravujú celebrity: Mária Čírová zdobí kozub, Dara Rolins už postavila stromček

Spisovateľka a moderátorka Tamara Šimončíková Heribanová a jej manžel, uznávaný módny fotograf Braňo Šimončík, žijú už dlhší čas v Lisabone. Tu spolu vychovávajú aj dcérku Emilku. Pozrite sa, ako krásna Emilka vyrástla. Vidieť, že toto rozkošné dievčatko má naozaj šťastné detstvo. 

Rodina doslova žiari šťastím. Vyzerajú spokojne a užívajú si spoločné chvíle.  Z malej Emilky je už veľká slečna, ktorá robí všetkým nesmiernu radosť. 

Napriek mnohým pracovným povinnostiam a vyťaženosti, Tami spolu s dcérkou prišli v tomto období na Slovensko. Vidieť, že na Vianoce sa poctivo pripravujú a ručne robený adventný veniec, nebude tento rok na ich stole chýbať. 

Emilka je nezbedné šidlo, no už teraz sa jej rodičia snažia vštepovať všetko o našich zvykoch a tradíciách. O Tami je známe, že má veľmi blízky vzťah k folklóru a slovenským zvykom. Je krásne, že k tomu čo je "naše" vedie Emilku od malička. 

Pre Tami je rodina nesmierne dôležitá a vždy sa s manželom potešia, keď ich navštívia starí rodičia malej princeznej. Pre známu spisovateľku je totiž rodina všetkým. Preto sa najmä v tomto vianočnom období snaží tráviť čo najviac času so svojimi najbližšími.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus