Presunúť na hlavný obsah

Na radu manželovej sekretárky sme išli do tohto rezortu na dovolenku: Jedna zo žien si dala dolu vrchný diel a potom...

Partnerské vzťahy

Ženy niekedy nepoznajú hranice a sú ochotné klesnúť na úplné dno, akoby samy v živote netúžili mať rodinu. Ony samy ubližujú viac ako muži, tých na to len nechutne zneužívajú...

Je až trápne, kam dokážu niektoré ženy zájsť a v snahe upútať pozornosť muža, ponížiť samú seba až na také dno, ako sa stalo našej čitateľke Natálii. Pred rokom na dovolenke zažila poriadny šok, o ktorý sa s nami podelila.

Prečítajte si: Tri roky som randila so šéfom, ktorý bol ženatý: Až keď sa stala táto vec, pochopila som, o čo mu celý čas išlo

Na pláži si jedna zo žien dala dolu vrchný diel

S manželom sa vo výbere dovoleniek striedame a tentoraz prišiel s nápadom on sám. Nebolo to však z jeho hlavy, nechal si poradiť od svojej sekretárky, ktorá je v cestovaní ako doma. Poradila nám rezort, ktorý na prvý pohľad spĺňal všetko, čo sme chceli. Uzavretú súkromnú pláž s minimom ľudí, luxusné ubytovanie a možnosť neobmedzených drinkov. 

Spočiatku vyzeralo všetko ideálne a užívali sme si prvé dva-tri dni sami pre seba. V jedno poobedie však pred nás prišla partia žien, ktoré mali už čo-to vypité a lehátka si dali rovno pred nás. Silou mocou túžili byť stredobodom pozornosti a môj muž sa začal správať podozrivo. Nonstop si objednávali drinky, na tom by nebolo nič zlé, pretože bolo vidno, že sú na rozlúčke so slobodou. Po chvíli sa však za hlasného chichotania začali zabávať ešte viac a jedna z nich si dala dolu vrchný diel plaviek. Asi tušíte, čo nasledovalo ďalej, ďalšie pokračovali a užívali si pozornosť všetkých chlapov na pláži. O ich polovičkách sa to však nedalo povedať. 

Manžel vyberal rezort, v ktorom sme stretli jeho asistentku

Manžel však znervóznel ešte viac a to mi prišlo čudné. Začala som ho podpichovať, či ešte nikdy nevidel ženské prsia a objednala som si pre istotu drink aj ja. Povedal, že mi musí niečo povedať skôr, kým sa niečo stane. To neznelo príliš fajn. Pripadal mi zrazu ako blázon, no začínala som tušiť, že niečo bude vo veci a tieto slečny nebudú len také neznáme.
Keď mi začal vysvetľovať, že jedna z nich je jeho sekretárka, vedela som, že si musím objednať ďalší drink. Spoza chrbta však prišla práve ona, stále mala na sebe len spodný diel plaviek a keďže už mala vypité, vyliala mu „omylom“ na chrbát svoj drink, aby sa mohla poriadne predkloniť. Manžel nás samozrejme neváhal zoznámiť. Poviem vám, zoznámenie s asistentkou muža som si predstavovala inak, než pozerať jej priamo na holé kozy. Chápete tú drzosť? Z jej úst vyšlo, že dúfa, že sa nám tu bude páčiť, že vyberala to najlepšie, čo poznala a zapáčilo sa jej to tak, že mu zabudla povedať, že si bookla last minute s kamoškami taktiež a hádam nám to neprekáža. Našťastie sa potom hneď odpratala, nemala akúkoľvek súdnosť. 

Prekročila všetky hranice, chcela sa mu pomstiť

Nechcela som z pláže odísť schválne, aby nemala spomínaná slečna pocit, že dosiahla to, čo chcela – naštvať ma. Takže som bola nad vecou. Samozrejme, pomohli mi k tomu ďalšie dva drinky. 
Manžel sa mi priznal, že dovolenku dal vyberať jej, ale o jej zámeroch absolútne netušil. Priznal sa mi tiež, že asi to urobila schválne, aj keď by mu to nikdy nenapadlo. Hoci z jej strany cíti, že po ňom ide, sľuboval mi, že s ňou nikdy nič nemal. No, viete však, ako to chodí. To vôbec nemusela byť pravda, ale to vedia iba oni dvaja.
Vraj sa nevedela zmieriť s tým, že o ňu nemá záujem a vymyslela takýto plán, aby nás vyprovokovala. To robila totiž rada. 

Neprehliadnite: K dcérke som si našla opatrovateľku: Tvárila sa ako profesionálka, toto však v skutočnosti robila v našom dome

V podstate ani nevedela, ako mi tým pomohla

Chytil ma potom za zadok a položil si ma na seba. Začal ma vášnivo bozkávať. Najskôr som ho chcela zastaviť, zo mňa si nebudú robiť predmet na vzájomné provokovanie sa. Potom som však zažila pocit vzrušenia, aký nikdy predtým. Vedomie, že s vypučeným zadkom som bola otočená k týmto dievčatám a jemne sa provokujeme, vo mne vyvolávalo úplne iný pocit z intímneho života. Dievčatá sme však zrejme unudili, pretože sa krátko po tom odpratali preč. A my tiež. Pokračovali sme potom na izbe, kde sme si to poriadne rozdali a v podstate som za túto skúsenosť rada. Okorenila náš vzťah a s manželom odvtedy skúšame na rôznych miestach nové a nové predohry. 

Keď sa sekretárka vrátila po dovolenke do práce, čakal ju už vyprataný stôl. A ponaučenie? Niekedy s takýmto nepríjemným situáciám v živote nevyhneme, no je len na nás, aký postoj zaujmeme. Či sa ponížime a slečne vlepíme facku, alebo to urobíme rafinovane v náš prospech.