Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia zažijú nezabudnuteľný flirt toto leto: Patríte medzi ne aj vy alebo vaša polovička?

Partnerské vzťahy

Niektoré znamenia zažijú tento rok naozaj nevšedné leto. Viete, kto prežije flirt, na ktorý sa skutočne nezabúda?

K letu patrí nielen teplo, slnko, dlhé a pohodové večery, ale predsa len aj o čosi viac vášne a letných románikov. Viete, ktoré znamenia zažijú v tomto smere naozaj výnimočné obdobie a prežijú perfektnú letnú romancu? Pozrite sa spolu s nami, či sa medzi ne radíte aj vy, alebo vaša polovička. 

Čítajte tiež: Temná stránka priateľstva: Najlepšia kamarátka ma zradila tak ako nikto v živote, odpustila som jej len kvôli tomuto

Románik a letný flirt vás neobídu, ak ste sa narodili v týchto znameniach

Toto leto prežijete inšpiratívne obdobie. Objavíte svoje nové ja, prežijete skvelé dobrodružstvá, jednoducho budete mať pocit, že vám svet leží pri nohách. Verte, že všetko bude hrať vo váš prospech a dané obdobie bude presne také, ako mmá byť. Aj napriek tomu, že letný románik sa môže spájať s množstvom ťažkostí, vy si užijete len jeho svetlú a pozitívnu stránku.

Neprehliadnite: Moja najlepšia priateľka si začala s mojím ex: Hoci som sa tvárila nad vecou, táto jedna vec ma trápila

Bude vás sprevádzať životný optimizmus, energia na rozdávanie a skutočne perspektívna budúcnosť v čomkoľvek, do čoho sa vrhnete. Dokonca aj spomínaný letný flirt môže mať pozitívnu dohru. A to len vďaka balancu, ktorý sa vám bude dariť vo všetkom udržať. Toto však platí len v prípade, že ste sa narodili v znamení Leva, či Barana. Ak je to teda váš prípad, užite si túto fázu najviac ako sa len dá. Presne také leto totiž má byť. Plné optimizmu, zdravého sebavedomia, nadhľadu a nezabudnuteľných momentov!

Patríte aj Vy, medzi znamenia, ktoré prežijú nezabudnuteľný flirt?

spolu hlasovalo 171 ľudí

Áno
85
Nie
86

- Najčítanejšie -