Presunúť na hlavný obsah

Nezaháľajú ani v lete: Aj vďaka týmto vodným športom si udržiavajú fit Slovenky svoje postavy

Slovenské celebrity

Nie je tajomstvom, že nevyhnutnou zložkou na ceste za dokonalou postavou je pravidelný pohyb, ktorý neodmysliteľnou súčasťou patrí aj k životu týchto Sloveniek. Inšpirujte sa pohybovými aktivitami, ktoré sú zárukou úspechu.

Ivana Gáborík

Nielen osobný, no i pracovný život tanečnice a dnes aj podnikateľky Ivany Gáborík bol dlhodobo spojený s pohybom. Hoci na tanec nezanevrela ani dnes, rozsah svojich pohybových aktivít pravidelne rozširuje o jeho nové formy. Okúsila i športový zážitok spojený s paddleboardingom. Tento druh športu sa síce navonok javí nekomplikovane, no preverí vašu stabilitu a koordináciu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Silvia Križanová

Finalistka súťaže krásy Miss Universe SR 2009 a influencerka Silvia Križanová sa pýši dokonale vypracovanou postavou, na ktorej pravidelne, a to i po narodení svojho synčeka, intenzívne pracuje. Silvia je, čo sa týka športu, hotovým chameleónom. Môžete ju stretnúť v posilňovni, na horách pri túre, na korčuliach či pri behu. Šport, ktorému sa v súčasnosti venuje najintenzívnejšie je však tradičné plávanie. Plávanie je univerzálny šport, ktorý vám vyrysuje postavu a je na prospech aj vášmu zdraviu, čoho si je vedomá aj Silvia. „Ja by som vydržala vo vode celý deň. Nevadia mi ani rozmočené končatiny,” smeje sa sympatická brunetka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SISA_KR (@sisa_kr),

Neprehliadnite: Festivalová móda z Pohody: Ivana Gáborík vsadila na neón, Soňa Skoncová a jej sexi krivky v zvieracom vzore

Alexandra Orviská 

Moderátorka Alexandra Orviská sa pýši dokonalou postavou, ktorá k nej patrí. Moderátorka je “živé striebro”, ktoré dlho neobsedí. K tomu istému vyzýva aj svoje fanúšičky, pre ktoré je vzorom. Na pohyb nezabúda ani na dovolenke, kde tradičné športy rada nahradí tými, ku ktorým sa človek bežne cez rok nedostane. K nim sa radí i jachting. “Slovenské more” nie je ďaleko, tak prečo to neskúsiť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Naty Kerny

Obrovské vlny, vietor vo vlasoch a adrenalín kolujúci v žilách. Surfovanie patrí celosvetovo medzi najpopulárnejšie športy. Na našu škodu, na oceán síce dosah nemáme, no pre influencerku Natáliu ”Naty Kerny” Körnerovú ani to nebolo prekážkou v tom, prečo ho nevyskúšať. Hovorí sa, že surfovanie je návykové, zdá sa, že mu podľahla ďalšia plážová kráska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @natykerny,

Prečítajte si tiež: VIDEO: Krásna tehuľka Jasmina Alagič Vrbovská čoskoro mamou: Prezradila podrobnosti o mene jej synčeka

Lucia Mokráňová

O blízkom vzťahu k športu nie je pochýb ani v prípade fitnesky Lucie Mokráňovej. Tá je doslova chodiacou reklamou svojmu zamestnaniu. Aktívna ostáva nielen počas pracovnej doby v posilňovni, kde sa ako trénerka zdržiava najčastejšie, ale aj vo svojom voľnom čase. Lucia sa nebráni ani extrémnejším športovým formám pohybu sršiacim adrenalínom. Ak aj vás láka jeho podoba spojená s vodným skútrom, nemusíte sa viac fixovať na letné dovolenky v zahraničí, tento šport už môžete okúsiť i na Slovensku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova),

Zuzana Nemec Kollárová

Ak nie ste práve adrenalínovým nadšencom, no nepohrdnete vodnými športami, inšpiráciou vám môže byť Zuzana Nemec Kollárová, ktorá si užívala krásy Štrbského jazera priamo z jeho stredu. Člnkovanie sa zdá byť na prvý pohľad nenáročnou záležitosťou, no váš športový zážitok z lode sa vám určite budúci deň pripomenie ľahkou svalovkou rúk. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Nemec (Kollarova) (@kollarko),

Ktorá Slovenka vás športom inšpirovala najviac?

spolu hlasovalo 82 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe