Presunúť na hlavný obsah

Denimové cyklošortky ako najtrendovejší kúsok sezóny: HOT or NOT?

Móda

Netrvalo dlho, kým sa Kim Kardashian podarilo z retro cyklistických šortiek urobiť najtrendovejší kúsok tejto sezóny. Ak stále váhate s ich kúpou, vyskúšajte jeho flexibilnejšiu denimovú verziu.

Najprv sa jej všetci smiali, dnes ju kopíruje každá celebrita. Reč je o hviezde reality show Kim Kardashian, ktorej nápad oživiť  retrotrend v podobe cyklistických nohavíc sa spočiatku nestretol s veľkým úspechom.

Ako to však v klane Kardashianiek býva, napokon svet podľahol a cyklošortky sú najväčším trendom tohto roka. Hneď v závese sú ich variácia: cyklošortky vyrobené z denimu. Už ste ich skúsili?

Neprehliadnite: Trend, ktorý nezmešká žiadne leto: Biele šaty ako základ, do ktorého sa oplatí investovať

Nie sú to obyčajné kraťase

Nemýlme si pojmy. Denimové cyklošortky nie sú to isté ako bežné šortky, ktoré vídame na uliciach už roky. Tak ako aj pri bežných cyklistických nohaviciach, aj tu je kľúčové, aby čo najviac obopínali postavu. Len tak v nich vynikne všetko, prečo bol tento retro kúsok znovuzrodený: KRIVKY. Ak ich správne skombinujete, urobia pre vás cennú službu: podčiarknu všetky vaše prednosti, predĺžia vám postavu a ukryjú nedostatky.

Ľahko skombinovateľné

Vec sa má tak. Kým cyklistické nohavice musíte správne zladiť, aby ste nepôsobili silnene, denimovú verziu si môžete obliecť takmer k čomukoľvek.

Neprehliadnite: Toto Kim Kardashian nevyšlo: Jej nová kolekcia tvarovacej bielizne je prepadák

Znesú elegantné topy, svetre, biele tričká, oversize saká,  crop topy či priliehavé body. Neexistuje možnosť, že trafíte vedľa. Oživíte ním svoj kancelársky look a ak chcete povýšiť tento kúsok na dokonalý večerný outfit, nezabudnite si k nim obuť podpätky!

Obliekli by ste si cyklistické nohavice aj do práce?

spolu hlasovalo 211 ľudí

Áno
103
Nie
108

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus