Presunúť na hlavný obsah

Trend, ktorý nezmešká žiadne leto: Biele šaty ako základ, do ktorého sa oplatí investovať

Móda

Biela je základná letná farba. Ak ste si už zaobstarali svoje LWD, ste pripravené na letnú sezónu! Ak nie, máme pre vás pár tipov.

Zahalená v krajke

Ak hľadáte spôsob, ako zostať ženská, no prvoplánové dievčenské prvky nie sú nič pre vás, to, čo potrebujete je biely čipkovaný outfit. Štýlový a sofistikovaný look bielej krajky je ideálny aj na spoločenské príležitosti. Ak chcete docieliť odvážnejší vzhľad, skúste do outfitu pridať kus v kontrastnej výraznej farbe.

Nie je biela ako biela

Ak chcete svoje biele šaty obohatiť o jemnú dávku farby, vyberte si jednoduchý vzor, ktorý  bielej tkanine dodá charakter. Obzvlášť v lete vhodne funguje kombinácia bielej farby s minimalistickými kvetinkami, ktoré k letu patria, no zvážiť môžete tiež pruhy či ďalšie obľúbené vzory, medzi ktoré bezpochyby patria aj bodky. Pre zachovanie celkového “čistého" vzhľadu, pred viacfarebnými uprednostnite doplnky, akými sú topánky či kabelka, v bielej farbe.

Neprehliadnite: Viete, ktoré tenisky sú najviac trendy? Tieto štýly nosia ženy v 4 svetových módnych metropolách

Hlavne nenútene

Ako už bolo spomenuté, biele outfity sa pýšia svojou variabilitou, a to aj vo voľnočasovej móde. Či už vás čaká nákupný maratón alebo stretnutie s kamarátkou, biele šaty sú štýlovou voľbou. Všetko, čo musíte urobiť je zabezpečiť, aby ste pôsobili nenútene. Uprednostnite padavé materiály a voľné siluety. To, či svoj vzhľad doplníte o lodičky či jednoduché tenisky už necháme na vás.

Trend za každú cenu

Tzv. milkmaid dress sú tohtoročným letným hitom. Vyznačujú sa predovšetkým “nafúknutými" balónovými rukávmi a štvorcovými výstrihmi. A len ťažko by sme hľadali farbu, ktorá by im svedčila viac než biela. Je jasné, že nemusíme podľahnúť každému trendu, no tento patrí medzi tie, ktorým by ste mali dať šancu.

Prečítajte si tiež: Materiál ideálny na letné počasie: Dôvody, ktoré vás presvedčia o tom, že prírodný ľan je to pravé

S rozkošným detailom

Keď hovoríme o šatníku a letných musí-haves, biele šaty by mali byť určite na vašom zozname. Nie sú to len šaty na svadbu, biele šaty môžu byť dokonalou voľbou pre rôznorodé príležitosti. Pri výbere bielych šiat je dôležité zvážiť všetky aspekty, aby ste našli tú správnu možnosť, ktorá bude vyhovovať vašej osobnosti . Detail mašle je ako stvorený pre jemné dievčenské povahy.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus