Presunúť na hlavný obsah

Moderné verzie klobúkov, ktoré vám dodajú štýl: Kombinujte so šatami na milión spôsobov

Móda

Ak ste ešte nenašli klobúk, ktorý by ste boli ochotní vtlačiť do svojho kufra za každých okolností, pravdepodobne ste ešte nenašli “ten pravý”. Každé leto je novou pripomienkou toho, že klobúky sú skvelý a chic spôsob, ako sa chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi.

Straw hat

Podobne ako k jari a letu patria kvety, k jarnej a letnej móde patria slamené klobúky. Je zaujímavé vidieť, akú inšpiráciu si dizajnéri nájdu vždy pre nadchádzajúci rok. Túto sezónu sú obzvlášť obľúbené modely, ktoré sú doplnené o visiace stuhy. 

Wide brim hat

Klobúky so širokým okrajom v zozname top letných doplnkov rozhodne nesmú chýbať. Koniec-koncov, je tomu tak už niekoľko sezón, čo nie je prekvapujúce, pretože sú lichotivé, štýlové, pohodlné a ľahko sa nosia. 

Neprehliadnite: Ste pripravené na festivalovú sezónu? Zaobstarajte si tieto kúsky v týchto štýloch, ktoré patria do povinnej výbavy

Bucket hat

Tzv. bucket hats sú opäť trendy. Áno, tento typický doplnok 90. rokov je znova na špičke módy. Ak hľadáte nový štýl, akým ochránite svoju tvár, bucket hat je jednou z možností. Vybrať si môžete jednofrebné verzie v cargo palete, vzory alebo nápadné neónové farby. Retro look 90. rokov zavŕšte overalom či širokými nohavicami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Way down in Kokomo

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Cowboy hat

Wild wild west, poviete si! Táto moderná pokrývka sa však teší veľkej obľube predovšetkým vo svete blogerov, ktorý je odvážnejšou verziou bežného sveta. Netreba sa však báť tieto svety prepojiť! Klobúk v kovbojskom štýle povýši minimalistické košeľové šaty. V kombinácii s rifľovinou, čipkou či strapcami bude skvelou bodkou festivalovému looku.

Prečítaj si tiež: Kabelka à la Sex v meste zažíva comeback: Máte už aj vy svoju clutch?

Veiled hat

Nie je jasné, čí je to aktuálnou svadobnou sezónou či popularitou anglickej kráľovskej rodiny, no závoje sa v posledných mesiacoch neustále vynárajú v rôznych formách. Kráľovské pillboxes a dokonca aj fascinátori sa objavili pri prehliadkach viacerých módnych dizajnérov, aby doslova prilákali excentrických milovníkov módy, ktorí pohľady okolia priam milujú. Závoj na akomkoľvek klobúku púta pozornosť a hoci je krásny, povedzme si, nie je pre každého.

Floppy hat

Kým môžu floppy klobúky zdanlivo pripomínať klobúky so širokou strechou, podstatný rozdiel je flexibilita ich okraja. Dobrý floppy klobúk je jednoducho manipulovateľný pre variabilitu množstva viditeľnosti vašej tváre. Absolútnym mega hitom sú ich maximalistické slamené verzie po vzor e módnej značky Jacquemus. Jednoducho toto je klobúk, ktorý má instafactor!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

in my leisure suite

Príspevok, ktorý zdieľa (@bellahadid),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe