Presunúť na hlavný obsah

Leto v kancelárii: Toto je 5 trikov, ako si užiť leto s maximálnym štýlom

Móda

Potrebujete trochu inšpirácie pre váš letný pracovný šatník? Hľadáte kreatívne nápady, s ktorými bude váš pracovný šatník v lete “fungovať”?

Kým sa vám niektoré triky, ako napríklad pridanie výraznej farby, môžu zdať úplne bežné. Iné, ako napríklad vrstvenie kúskov lamé alebo zmena klasických náušníc za výrazné, sú zase trochu odvážnejšie. Zvážte týchto päť štýlových trikov, aby ste si toto letné obdobie užili i za vašim pracovným stolom.

Neprehliadnite: Obdobie letných dažďov vás viac neprekvapí: V týchto outfitoch si štýl udržíte i v upršaných dňoch

Lamé efekt

Niekedy je už samotná silueta módneho kúsku dôvodom, pre ktorý ju pomyselne označíme nálepkou  „vhodné pre kanceláriu“. Dobrými príkladmi sú plisovaná sukňa či blúzka s vysokým golierom. Tieto položky módneho šatníka nenájdeme len vo vlnených tkaninách či neutrálnych farbách. Toto leto, zvážte obľúbené časti vašej typickej uniformy v ľahších, tenších tkaninách, ktoré v prevedení zlatého lamé budú módnym statementom.

Záložná košeľa

I keď (na základe vlastných skúseností) tvrdíme, že neexistuje nič také, ako je príliš veľa bielych topov a blúzok, pridanie ďalších farebných variácií do bieleho mixu môže vo vašom pracovnom oblečení udržať pocit sviežosti. Zopakujte svoje zvyčajné kancelárske looky zamenením bielych vrchov s ich farebnými alternatívami - pastelové odtiene či výrazné vzory sú túto sezónu TOP!

Office friendly heels

Aj vy sa každé ráno nájdete v situácii, v ktorej stojíte pred rozhodnutím, ktoré z čiernych lodičiek, balerínok či sandálok si vybrať? Zvážte, či nie je čas na zmenu. V striktnejšom korporátnom prostredí sa držte neutrálnych farieb, vyskúšajte možno gaštanovo hnedé alebo karamelové nude odtiene. V uvoľnenejšom prostredí zaexperimentujte ešte o čosi viac a ponorte sa do záplavy výrazných, neprehliadnuteľných farieb.

Prečítajte si tiež: Romantika v šatníku: Nežný tyl, volány a balónové rukávy sú na leto ako stvorené

Hodvábna šatka

Ak vás vaše sako začne nudiť, ak sa vám už vaše nohavice či šaty nezdajú také trendy, aké boli, keď ste si ich prvýkrát kúpili, skúste čaro hodvábnej šatky. Keď objavíte nečakaný spôsob jej uviazania v páse, zaručujeme vám, že na opasky si už ani len nespomeniete.

Trochu lesku

Nepotrebujete pozvanie na žiaden večierok ako ospravedlnenie na to, aby ste si užili trochu iskry. Tá sa stáva doplnkom modernej ženy na bežný deň. Zakomponujte ju do svojho pracovného looku napríklad výberom tých správnych náušníc.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus