Presunúť na hlavný obsah

Plážové prehozy cez plavky: Sú ako šaty, s ktorými môžete dosiahnuť perfektné stylingy

Móda

Letná atmosféra všade navôkol a s ňou aj plážové stylingy, v ktorých sa budete cítiť voľná ako vták. Plavky sú nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie na kombinovanie, napríklad aj s týmito prehozmi.

Sezóna leto 2019 je v plnom prúde a horúce teploty začínajú pripomínať dovolenkové letoviská či prímorské oblasti. S touto lákavou atmosférou vzrastá aj túžba po čo najpestrejšom šatníku na pláž. Kolekcie plaviek sú z roka na rok rozmanitejšie a s nimi aj výber doplnkov, súčasťou ktorých sú plážové prehozy. Vedia zakryť nedostatky a opticky vylepšiť postavu i sebavedomie, no už to nie je len o tejto funkcii. Sú tiež skvelým pomocníkom ako vytvoriť skvelý plážový styling, veď posúďte sami.

Spoznajte trend leta 2019: Štýlové plavky so zvieracím vzorom na sezónu 2019: Nejde o žiadne OUT kúsky, ale o nádielku sexepílu z 90. rokov

Nežná biela pre tie, ktoré milujú klasiku

Zdanlivo nevinná a obyčajná farba, ktorá však najlepšie nechá vyniknúť krásu opálenej bronzovej pokožky. Má však svoje pravidlá. Kaftan s háčkovanými detailmi je vhodná k odtieňom plaviek v podobnom duchu, pokojne to môžu byť aj monokiny. Total look v bielej či krémovej značí o tom, že v jednoduchosti je krása.

Vintage štýl a moderný spôsob

Povýšte vintage štýl na moderný spôsob. Celé plavky a denimové šortky sú skvelým základom pre úspešný outfit na pláž a v podstate si vystačíte aj bez prehozu. Ak sa však chystáte odbehnúť si z pláže, určite oceníte prírodný materiál v podobe ľanu. Kombinujte na pohľad nekombinovateľné a s  ľahkosťou vymyslite nový štýl, ktorý odrazí váš rukopis a charakter.

Uviazaná košeľa nad pupok

Evergreen, ktorý je na ženách sexi, nech sa nachádzame v akomkoľvek storočí. Vždy to tak bolo a zrejme aj bude. Obyčajnú bielu košeľu si môžete vziať aj na pláž a uviazať nad pupok. Jednoduchý kúsok, ktorý zoženiete všade a vykúzli s akýmikoľvek plavkami zaručený efekt štýlu.

Obklopte sa rozkvitnutou lúkou alebo batikou

Kvietky všade, kam sa obzriete. Ženy ich milujú a sú akýmsi znakom ženskosti a romantiky. V prípade plážových outfitov si získavajú tiež srdcia tých, ktoré ich v bežnom živote ignorujú. Pri výbere sa sústreďte na to, aby tento kúsok nebol dominantnejší než vy. Súlad a harmónia medzi vami a vybraným modelom je maximum, čo môžete dosiahnuť.

Pre tie, ktoré milujú variabilitu

Plážové šaty si môžete šikovnými rukami vytvoriť aj z jedného kusu látky. Možnosť variability na niekoľko spôsobov, aké ponúka ocenia najmä kreatívne duše. Tento nedbalý vzhľad pritom pôsobí veľmi uvoľnene a étericky. Presne tak, ako sa počas leta každá z nás chce cítiť. 

Neprehliadnite: Romantika v šatníku: Nežný tyl, volány a balónové rukávy sú na leto ako stvorené

- Najčítanejšie -