Presunúť na hlavný obsah

Svadobné šaty, ktoré nie sú drahé a pritom vyzerajú luxusne: Vybrali sme pre vás z aktuálnych trendov

Móda

Trend honosných svadobných šiat s veľkou kruhovou sukňou pripomínajúce skôr tortu striedajú dostupné verzie najrôznejších štýlov. Prikloníte sa k jednoduchosti či k čipke?

Každá žena v kútiku duše túži po svadbe a po tom, aby deň D bol čo najpodobnejší predstavám, o ktorých sníva. Trendy, ktoré nás posledné sezóny zaplavujú dokazujú, že sa čoraz viac upúšťa od konvencií a dovolené je takmer všetko. 

Platí to aj v prípade svadobných šiat, ktoré vďaka módnym reťazcom už nie sú také nedostupné ako kedysi. V ponuke sú najrôznejšie strihy a štýly, ktoré dokážu osloviť budúcu majiteľku. Keďže leto patrí k obdobiam, kedy sa koná najviac svadieb, veľa žien vyberá svadobné šaty aj podľa toho. Nenechajte si ujsť našu svadobnú nádielku šiat, ktoré sú na toto obdobie ako stvorené. Nie sú drahé a pritom vyzerajú luxusne. V ktorých by ste si vedeli predstaviť svoj najkrajší deň v živote?

Spoznajte trend: Šľapky podľa najnovších trendov: Skrášlite svoje chodidlá a cíťte sa v nich celé leto ako v bavlnke

Čipka nikdy nestratí svoje nadšenkyne

Väčšina žien je verná čipke vo výbere šiat na významné spoločenské udalosti, ale aj počas bežného kariérneho dňa. Nikoho teda neprekvapí, že práve tieto dámy siahajú po čipke aj v prípade svadobných šiat. Či už v oblasti dekoltu alebo celých šiat, čipka je jednoznačne sexi. 
Muži ju na ženách milujú takisto a preto si môžete byť isté, že váš ženích ich na vás v deň D ocení a budete pre neho ženou No 1.

Dlhá vlečka vykúzli pocit princeznej

Ak sa chcete cítiť naozaj „princeznovsky“, zamerajte sa na dlhšiu vlečku. Nemusíte mať šaty obrích rozmerov, voľte eleganciu v pravom duchu. Vpredu postačí jednoduchosť. Ak máte súmernú postavu a štíhle ruky, môžete siahnuť po korzetovom strihu. Ženy s väčším poprsím by mali skúsiť ramienka, samy vidíte, že aj tento strih šiat vyzerá na jeho nositeľke skutočne nádherne. Detaily na chrbte sú rafinované, uznajte samy.

Minimalizmus vás chytí za srdce

Tento štýl nie je pre každú ženu a dokáže vyniknúť len na určitých typoch žien. V jednoduchosti je krása a ak sa rozhodnete pre šaty na špagetových ramienkach, rovnako v jednoduchosti držte aj vašu vizáž a účes. I keď Slovenky majú veľakrát pocit, že „stále tomu niečo chýba“, verte, že nechýba. Svadobné šaty v tomto duchu vás chytia za srdce a na letnú veselicu niekde v stodole či na lúke sú priam ako ušité.

Šaty v duchu Marilyn Monroe

Ikona sexepílu a večerné šaty, ktoré ovládli svet na prelome 60. a 70. rokov sú zdrojom inšpirácie aj pre svadobné modely. V dlhšom prevedení ich ponúkajú aj bežne dostupné značky a najmä vrchná časť šiat je lichotivá ženským krivkám. Obľúbenú čipku tak môžete nahradiť šatami, ktoré v sebe nesú rovnako silný náboj ženskosti a sexepílu. Pre svojho budúceho manžela tak budete šarmantná a počas svadobnej noci to poriadne rozbaľte.

Korzet a odhalené ramená

Odhalený dekolt a ramená dokážu na nositeľke vyznieť naozaj skvostne. Elegantný dojem, aký dokážu na pohľad vyvolať, sa nedá len tak získať v prípade iných šiat. Je tak zrejmé, že pokiaľ sa vaša osobnosť rozhodne pre tieto šaty, budete vo svoj svadobný deň kúzelná. 
Tieto šaty sú vhodné pre ženy v každom veku, rôzne strihové prevedenia vedia manipulovať s postavou a vyzdvihnúť prednosti. 

Mohlo by vás zaujať: Romantika v šatníku: Nežný tyl, volány a balónové rukávy sú na leto ako stvorené

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus