Presunúť na hlavný obsah

Šľapky podľa najnovších trendov: Skrášlite svoje chodidlá a cíťte sa v nich celé leto ako v bavlnke

Móda

Ešte donedávna bol jeden typ a dnes nájdeme množstvo štýlov. Reč je o šľapkách, najpohodlnejšej obuvi na leto, akú si vieme predstaviť.

Štýlové šľapky a šperky idú k sebe

Stačí maličký detail a vaše chodidlá sa premenia na šperk. Šľapky so striebornými aplikáciami sú aktuálne stále v kurze a tento metalický odtieň je jedným z kľúčových trendov letnej sezóny. Všimnite si detail v podobe retiazky okolo členkov. Návrat šperkov v oblasti chodidiel je v lete skutočne hot.

Inšpirujte sa: Náušnice, ktoré si ženy obľúbili aj na pláži: Malý detail, vďaka ktorému umocníte svoju ženskosť

Kožený minimalizmus a business look

Status modernej a nezávislej ženy si buduje čoraz viac dám. Pastelové kostýmy ovládli toto leto a s nimi aj kožené šľapky v tom najjednoduchšom prevedení. Samy vidíte, že k napohľad business looku môžete pokojne obuť práve šľapky a výsledok vyzerá perfektne. Z času na čas sa oplatí búrať módne pravidlá alebo sa inšpirovať tými najlepšími ako je módna ikona Julie Pelipas.

Fashion prevedenia ponúkajú priestor na hru

Šľapky od výmyslu sveta. Farebným prevedeniam sa medze nekladú. Dokonca, aj keď je váš outfit v neutrálnych tónoch a zvolíte obuv vo farebnejšom duchu, zaručene vytvoríte perfektný match. Fashion prevedenia šľapiek vás presvedčia o tom, že nosiť tento doplnok vôbec nemusí byť len z povinnosti voči horúcemu počasiu, ale že to je hravé ako nikdy predtým.

Dreváky s drevenou platformou

Veľký comeback hlásia dreváky, spomínate si na ne ešte? Drevená platforma v kombinácii napríklad s bielou vytvára zaujímavý kontrast. Pantofle, ktorré vás počas leta ihneď teleportujú na Francúzsku riviéru. Budete sa v nich cítiť pohodlne a žensky zároveň. V kombinácii s čisto bielym outfitom zjemnia a dokonale vystihnú vašu osobnosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Kabelka à la Sex v meste zažíva comeback: Máte už aj vy svoju clutch?

Mašle zavítali do tohtoročnej sezóny

Typicky ženský prvok, akým je mašľa sa na šľapkách objavuje pomerne často a v prípade jednoduchosti a sofistikovanosti ide o skvelú voľbu. Šľapky, ktoré vás vrátia späť do dievčenských čias sú na leto ako stvorené. Úzky strih pôsobí na chodidlách elegantne a vkusne zároveň. So saténovým šortkovým overalom alebo šatami vyzerajú naozaj skvostne.

- Najčítanejšie -