Presunúť na hlavný obsah

Jesenná nálož kabeliek. Čo sa bude nosiť v ďalšej sezóne?

Móda

Pomaly sa lúčime s milovanými prútenými kabelkami, taškami, košíkmi a je najvyšší čas zamyslieť sa nad tým, čo budeme nosiť na jeseň. Načerpajte nové nápady priamo z módnych prehliadok.

Nové tvary

Stále letia šialené tvary, ktoré sme mohli vidieť najmä u značky Moschino. Nás však zaujala o niečo sofistikovanejšia verzia od značky Y/Project, ktorá predstavila elegantnú akordeónovú kabelku. V módnych kuloároch sa šepká, že to bude nový hit. 

Neprehliadnite: Jesenné trendy v manikúre. S týmito farbami nešliapnete vedľa

Bižutéria, prosím!

Korálky, ozdôbky, kamienky, štras, na prehliadkach značiek Prada, Moshino a ďalších sa to poriadne ligotalo a rovnako vyblýskané budú aj jesenné ulice.

Kabelky 2 v 1

Hlavne prakticky! Jedna kabelka predsa nikdy nestačí, a tak Fendi predstavil kabelku v kabelke. Nasledovali ho aj iné módne značky a my hovoríme: choďte do toho! Je to praktické, štýlové a už nikdy sa vám nestane, že nebudete vedieť nájsť kľúče.

Neprehliadnite: Zabudnite na Paríž: Severský štýl it-girls z Kodane sa vám dostane pod kožu

Hadí vzor

Zvieracie printy nikdy nevyjdú z módu, tomu hadiemu sa však bude venovať špeciálna pozornosť aj túto sezónu a nájdete ho všade: na topánkach, opaskoch, aj kabelkách. Vyskúšajte všetko!

Minimalizmus s pánskymi prvkami 

Kapsulový šatník sa prepašoval aj na dizajnérske móla, ktoré hlásajú minimalizmus. Ten dosiahnete nadčasovou jednoduchou kabelkou, ktorú doladíte k čomukoľvek. Nezabudnite však na základné atribúty minimalizmu: kvalitný materiál a neutrálna farba.

Neprehliadnite: Oranžová je nová čierna! Naučte sa ju správne nosiť podľa šatníka hollywoodskych hviezd

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus