Presunúť na hlavný obsah

Letné šaty neodkladajte! Takto ich môžete nosiť aj počas jesene

Móda

Ani na jeseň sa nemusíte vzdať obľúbených šiat. Naučte sa ich správne skombinovať a vrstviť. Stanete sa hviezdou jesenných ulíc!

Skvelý update letných šifónových šiat

Obľúbili ste si v lete šifónové šaty a je vám za nimi ľúto? Nezúfajte. Dolaďte ich koženými čižmami po kolená a keď sa ochladí, oblečte si pod šaty rolák. Tie roky 70. ešte stále neprešli!

Neprehliadnite: Topánková challenge: V čom prechodiť jesennú medzisezónu?

Opasky, na scénu

Tento rok je to najmä o výrazných kožených opaskoch, ktoré vám vyčarujú osí pás. Tento minimalistický čierny Gucci opasok je dnes už ikonou, no nebojte sa siahnuť ani po výraznejších kúskoch.

Umenie vrstvenia

Jeseň je známa premenlivým počasím, keď rána mrzneme v kabátoch a poobede sa v nich poriadne vypotíme. Kľúčom k pohodlnej a štýlovej jeseni je správne vrstvenie. K obľúbeným šatám či sukni navrstvite sako alebo kabátik z rovnakého materiálu. Nezabudnite ani na opasok!

Neprehliadnite: 7 lekcií štýlu od ženy, ktorá stvorila zavinovacie šaty: Keď ich stvorila, nevedela, akú revolúciu tým spôsobí

Ideálny materiál? Chanelovský tvíd!

Chanelovský kostým je sen každej ženy. Minulý rok chanelovský tvíd okúzlil všetkých návrhárov a predbiehajú sa v tom, kto navrhne krajšie tvídové šaty. Nezmeškajte šancu jedny si uchmatnúť. Tento materiál je ako stvorený na jeseň!

Volány a motorky

Ani ľahučké, volánové minišaty nemusíte odložiť na ďalšiu letnú sezónu. Skombinujte ich s motorkárskou bundičkou a koženými členkovými čižmami či kanadami. 

 

Nebojte sa farieb

Jeseň by nemala byť len o čiernej a nude farbe. Rozžiarte svoj šatník farebnými šatami. Obujte si k nim mokasíny, kanady alebo čižmy nad kolená a stanete sa jesennou kráľovnou.

Neprehliadnite: Farebná paleta z prehliadkových mól: Ktoré farby budú vládnuť túto jeseň?

- Najčítanejšie -