Presunúť na hlavný obsah

Kabelky sezóny, ktoré si zamilujete! Túto jeseň bodujú tieto 3 kúsky

Móda

Viete, ktoré kabelky sú horúcim trendom? Ak nie, nevadí. Teraz vám ich predstavíme.

Celebritný kúsok

Ak sledujete influencerov či známe hviezdy na sociálnych sieťach, určite ste si všimli, že minimálne každá druhá z nich vlastní tento kúsok z dielne Bottega Veneta. Práve táto kabelka je považovaná za IT kabelku sezóny. Nosí sa síce veľmi neprakticky, ale na výber je vo viacerých veľkostiach i farebných prevedeniach. V podstate pôsobí veľmi univerzálne a vy si ju môžete dokombinovať presne do takého štýlu, aký vám vyhovuje najviac. No ak sa vám nechce utrácať stovky eur za sezónu záležitosť, nemusíte. Tak, ako to už býva zvykom niekoľko rokov, i túto sezónnu nájdete v populárnych módnych obchodoch podobné kúsky za výrazne nižšie ceny. Je teda len na vás, či investujete do originálu alebo sa uspokojíte s náhradou.

Inšpirujte sa: Niečo pre poriadne straky. Akými šperkami sa budeme zdobiť túto jeseň?

Trendy Mini

Ani tieto kúsky nepatria medzi tie praktické, ale aspoň sa lepšie nosia. Reč je o mini kabelkách, do ktorých sa vám zmestí možno tak rúž či lesk na pery, zrkadielku a kľúče. Bohužiaľ, ani telefón do nich mnohokrát nedostanete. Ale to by vás nemalo odradiť. Takáto kabelka dokáže povýšiť aj ten najnudnejší outfit na trendovejšiu záležitosť. A ako bonus - má tiež všestranné využitie. Hodí sa vám na kávu s priateľkami, večernú párty, a aj na výnimočnejšie príležitosti. Top kúskom je model značky Chloé, ktorého predajná cena je do 1000 Eur v závislosti od veľkosti. Niečo podobné však nájdete napríklad i v Mangu. A stáť vás to bude zlomok ceny originálu.

Neprehliadnite: Jeansy z 90. rokov kraľujú jeseni 2019: Strih, ktorý zakryje nedostatky a opticky vylepší celkový dojem

Kabelka ako ľadvinka

A čo vy a ľadvinky? Ako vnímate návrat trendu, ktorý boduje už niekoľko sezón? Ak ste jeho fanúšikom, máme dobrú správu! I túto jeseň sa nosia ľadvinky. Ale pozor! Vo vylepšenej verzii, ktorá možno tentokrát oslní aj ich odporcov. Trendom sú ľadvinky, ktoré v podstate vyzerajú ako kabelky. Sú sofistikovanejšie, ženskejšie, elegantnejšie... Ak máte doma mini kúsok s retiazkou, môžete si ho napríklad omotať okolo opasku alebo len okolo pása a máte hneď niečo nové. Ak chcete investovať do niečoho zaujímavého, skúste napríklad Prada ľadvinku. Alebo lacnejšiu, no rovnako štýlovú verziu z H&M.

Prečítajte si: Držte si klobúky, prichádza jeseň. Čo budeme túto sezónu nosiť na hlavách?

Kupujete radšej luxusnejšie kúsky?

spolu hlasovalo 266 ľudí

Áno
34

- Najčítanejšie -