Presunúť na hlavný obsah

Ó takže takto! Pozrite si nový spôsob, ako nosiť šnurovacie sandále v štýle it-girls

Móda

Ako prvý prišiel trend strappy sandals, potom sa im dostalo šnúrovania a dnes i nového spôsobu viazania. Ako si ich uviazať podľa najštýlovejších žien sveta?

Napriek tomu, že je jeseň už prakticky za rohom, naše nohy si stále užívajú nielen letné teploty, ale aj režim letnej obuvi - sandále. Ak patríte k tým dámam, ktoré ostražito sledujú módne trendy, rozhodne vám túto sezónu neunikli tie “strappy”. Módne domy Marni či Jacquemus  ich ozvláštnili o extra dlhé šnúrky viazané okolo kotníka. Namiesto toho, aby ste svoje strappy sandals v nadchádzajúcich mesiacoch uložili na “zimný spánok”, využite nový trik a omotajte si šnurovacie sandále okolo nohavíc či obľúbených riflí. 

Neprehliadnite: Blazer ako kľúčový prvok vášho šatníka: Využite jeho potenciál na maximum

Takto to začalo

Napriek tomu, že sa v súčasnej dobe nenájde asi žiadna z “áčkových” svetových influenceriek , ktorú by tento trend obišiel. Stylingová metóda sa však dá vysledovať ku prehliadkovým mólam kolekcie Resort 2020 spoločnosti Bottega Venetta, kde značka prvýkrát priviazala šnurovacie sandále cez nohavice. A odvtedy je to hit! 

Prečítajte si tiež: Prvé jesenné prípravy: Módni experti sa zhodli na kľúčových štýloch, ktoré ovládnu tohtoročnú jeseň

Mid-season trend

Je to perfektný medzisezónny trend, pretože je ešte dosť teplo na to, aby sme nosili sandále, no na druhej strane sa počasie začína ochladzovať a prichádza výmena letných sukní a šortiek za dlhé nohavice.

Či sa už chystáte štýlovo povýšiť svoju tradičnú formu obliekania na novú úroveň po vzore svetových it-girls alebo sa odmietate vzdať svojich obľúbeného letného pozostatku, tento jednoduchý stylingový trik je čerstvý spôsob, ako prejsť do jesene. 

- Najčítanejšie -