Presunúť na hlavný obsah

Púštny festival Burning Man: Svetové topmodelky prišli v divokých lookoch, známa Češka sa predviedla nahá

Móda

Každoročne sa uprostred púšte Black Rock City v Nevade koná jeden z najšialenejších festivalov. Tento rok bola jeho nosnou témou Metamorfóza a niektoré modelky sa s ňou popasovali naozaj svojrázne.

Originalita vs. bizarnosť

Na celých 10 dní sa nevadská púšť premenila na mestečko, kde je bizarnosť, originalita a odvaha samozrejmosťou. Burning Man jednoducho priláka každoročne tisícky fanúšikov, ktorí počas neho môžu ukázať svoje pravé ja, bez toho, aby sa druhí na nich pozerali čudne alebo cez prsty. Byť 10 dní oslobedený od bežností života a užívať si zábavu, neviazanosť je naozaj veľkým lákadlom. A i tento rok prilákalo na festival aj známa tváre ako Josephine Skriver, Jasmine Tookes či Paris Hilton. Každá z nich predviedla vskutku originálne outfity, ktoré stoja za pozornosť.

Prečítajte si: Michael Kováčik predstavil na Mercedes Benz Prague Fashion Week kolekciu jar/leto 2020

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa(@radboyriley),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Helena Houdova (@helenahoudova),

Ukázať sa nahá? Žiadny problém

Festival zlákal i známu českú modelku Helenu Houduovú. Tá priblížila festival i svojim fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí. Do svojich stories na Instagrame nahrala niekoľko videí, kde neskrývala po prvej noci menšie obavy, no tie po pár hodinách opadli a aj ona si začala užívať Burning Man plnými dúškami. A odviazala sa natoľko, že jej nerobilo problém zhodiť aj šaty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Helena Houdova (@helenahoudova),

Festival však nie je len o tom, ukázať čo najkreatívnejší či najbizarnejší look, prípadne skákať po púšti nahý. Návštevníkom ponúka okrem hudobnej zábavy množstvo atrakcií, v jednotlivých stanoch prebiehajú rôzne workshopy či besedy. Ide tak v podstate o typický festival, ktorý je však vďaka originalite z roka na rok populárnejší a vyhľadávanejší. Ak sa naň rozhodnete ísť, musíte popustiť uzdu fantázií, predsudky nechať doma a nechať sa unášať daným mometom. A inšpiráciu na outfit môže nájsť v priloženej fotogalérii z tohtoročného festivalu, ktorý skončil len pred pár dňami.

Neprehliadnite: Symboly, ktoré dodajú odvahu, vieru či lásku: Ktorý by ste mali nosiť práve vy?

- Najčítanejšie -