Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vlastnosti, vďaka ktorým je stále na výslní: Daniela Peštová si buduje kariéru modelky už desiatky rokov

Zahraničné celebrity

Z topmodelky Daniely Peštovej vyžaruje priam nadpozemská krása. Ako vníma krásu a kto je jej najväčšou oporou počas hektického obdobia?

Predsedkyňa poroty má na krásu jasný názor

V Španielskej sále Pražského hradu sa v utorok 27. augusta uskutočnilo finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre Českú a Slovenskú republiku. Najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každý rok prihlási stotisíce záujemcov z viac než 30 krajín sveta, pozná teraz mená víťazov pre Českú a Slovenskú republiku. Predsedkyňou poroty bola tento rok modelka Daniela Peštová. Hoci hľadali tých najkrajších z najkrajších, pre ňu má krása jednoduché kritérium. „Každý človek je krásny. Krása však nie je len o vonkajšej kráse, musí to byť všetko dohromady. Vnútorný pokoj a láskavosť je veľmi dôležitá. Keď je človek krásny, ale je zlý, je to trochu mrhanie,“  prezradila modelka. 

Neprehliadnite: Topmodelka Michaela Kocianová postupuje vo svete módy o krok ďalej: Zakladá módnu značku!

Stres nemá v povahe

Každý, kto sa s Danielou stretol, vie, že z nej vždy vyžaruje absolútny pokoj. Čo robí preto, aby sa v živote vyhla stresu? „Do vienka som dostala pokojnejšiu povahu, vďaka ktorej sa príliš nestresujem." Aj Daniela však zažíva hektické obdobia, keď nevie, čo skôr. „Každý z nás je občas v situácii, keď sa nám zdá, že je toho na nás veľa. Vtedy sa spolieham na rodinu a priateľov,“ prezradila.

Vždy počúva svoj vnútorný hlas

Pri pohľade na Danielu znie neuveriteľne, že v októbri oslávi 49 rokov. V modelingu pôsobí už desiatky rokov a za sebou má množstvo úspešných kampaní a spoluprác. Ako znie rada jednej z najúspešnejších modeliek českej scény pre mladučkých víťazov, ktorým sa ešte len otvorili dvere do nablýskaného sveta modelingu? „Mali byť počúvať svojich agentov, ale aj svoj vnútorný hlas, pretože každý z nás podvedome vie, ktorým smerom sa vydať. Nikto z nás však netuší, ako dlho to celé vydrží, preto je dôležité si to naozaj užiť,“ potvrdila svoj celoživotný postoj trojnásobná mama.

Neprehliadnite: Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Na svetové finále mieri nová generácia, toto sú víťazi!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe