Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Exkluzívny pohľad do zákulisia príprav Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Hlasujte za svojho favorita už dnes

Modeling

Viac než 8000 záujemcov v Čechách a na Slovensku. Vybraných spolu 23 finalistiek a finalistov. Schwarzkopf Elite Model Look 2019 sa blíži do svojho veľkolepého finále.

Castingy v obchodných centrách, online prihlasovanie či vyscoutovanie vyhľadávačmi talentov Elite. Tak sa začala cesta 23 tohtoročných finalistov a finalistiek Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Na tejto ich neľahkej, no o to strhujúcejšej ceste ich budú sprevádzať ambasádorky projektu Denisa Dvořáková, Michaela Kocianová a predsedníčka poroty Daniela Peštová. To, kto z finalistov a finalistiek napokon vykročí do sveta modelingu v ich šľapajách sa dozvieme počas finálového galavečera plného módy a živej hudby v Španielskej sále Pražského hradu 27. augusta, kde sa každoročne stretne elita zo sveta modelingu, aby podporia nádejné tváre.

Neprehliadnite:  Finalisti Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR: Kto sa stane novou nádejou modelingu?

VIDEO: Exkluzívny pohľad do zákulisia príprav Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Úspešný ročník 

Podľa slov riaditeľa súťaže a spolumajiteľa agentúry Elite Saša Jány sa tento rok bude na čo pozerať. Slovami chvály na adresu tohtoročných finalistov a finalistiek rozhodne nešetril „Som nadšený z úrovne mladých žien a mužov, ktorí sa nám do projektu Schwarzkopf Elite Model Look tento rok prihlásili. Zároveň je pre nás veľkou zodpovednosťou starať sa o kariéry týchto mladých ľudí, ktorí ale verím, budú minimálne tak úspešní ako ich predchodcovia“.  Pri posudzovaní modelingových talentov bude mať nepochybne silné slovo topmodelka Daniela Peštová, ktorá tento rok zasadne do kresla čestnej predsedníčky poroty. „Som rada, že môžem v roli čestnej predsedníčky poroty podporiť nádejné talenty na začiatku ich modelingovej kariéry, dôležitú úlohu hrá charizma, energia, profesionalita, ale v súčasnosti aj ich prezentácia na sociálnych sieťach,“ objasňuje topmodelka Daniela Peštová.

Prečítajte si tiež: Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR: O budúcich modelkách sa rozhodne už čoskoro

Prípravy na finálový večer vrcholia 

Nádejné tváre modelingu sa počas príprav na finále postavili pred fotoaparát slovenskej topmodelky Kristíny Chrastekovej, ktorá sa ako odborníčka na módu postarala nielen o fotografie finalistov a finalistiek Schwarzkopf Elite Model Look 2019, ale aj ich o ich styling. Máte už svojho favorita? Dajte mu svoj hlas!

Hlasujte za svojho favorita a favoritku na víťaza Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR!

SK finalisti:

ANDREJ CHAMULA 

DOMINIK TÓTH

JOZEF KOLIBÁR

MAREK KOSORÍN

SAMUEL VALO

CZ finalisti:

JAKUB HOLAS

JOSEF ŠTOLBA

KRYŠTOF DOLEŽAL

KRYŠTOF TUNZER

SEBASTIAN KLIMEŠ

VÁCLAV KŘÍŽ

 

FILIP ČERMÁK

 

SK finalistky:

Hlasujte za svojho favorita a favoritku na víťaza Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR!

CHARLOTTA KUŠNÍROVÁ

KARIN ZÁVODSKÁ

NELA JENČOVÁ

SIMONA ZGURIŠOVÁ

SOFIA RICHTEROVÁ

CZ finalistky:

ANIKA ŠTYCHOVÁ

EMA NERUDOVÁ

ELIŠKA NOVOSADOVÁ

JUDITA PULKRÁBKOVÁ

KLÁRA BINDEROVÁ

ZUZANA FRANCOUZOVÁ

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe