Presunúť na hlavný obsah

Topmodelka Daniela Peštová bude predsedníčkou poroty Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2019

Modeling

Topmodelka Daniela Peštová sa stane predsedníčkou poroty finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR pre rok 2019, ktoré sa uskutoční koncom augusta na Pražskom hrade.

Tohtoročné finále prestížnej modelingovej agentúry Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR je za dverami a postupne sa tak dozvedáme, čo nás tento rok čaká. Každoročne sa na Pražskom hrade zíde elita zo sveta modelingu a podporia tak nádejné nové tváre.

Minulé ročníky boli predsedami poroty tejto najprestížnejšej modelingovej súťaže Michaela Kocianová, Tereza Maxová či Linda Vojtová, zo známych osobností napríklad Jiří Bartoška alebo Adela Banášová. Daniela strávila leto ako v Čechách, tak aj v zahraničí. V Prahe nafotila dve titulky a módne strany a tiež dve kampane. Daniela skvele vyvažuje starostlivosť o rodinu a stíha aj prácu.

Čítajte viac: Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre ČR a SR: O budúcich modelkách sa rozhodne už čoskoro

Práve dnes fotí veľkú kozmetickú kampaň v Španielsku. Je príkladom toho, že modelingová kariéra môže pri správnom managemente trvať naozaj dlho. K svojej účasti v porote podporovateľka nadácie Alsa hovorí: „Som rada, že môžem v roli čestnej predsedníčky poroty podporiť nádejné talenty na začiatku ich modelingovej kariéry, dôležitú úlohu hrá charizma, energia, profesionalita, ale v súčasnosti aj ich prezentácia na sociálnych sieťach.“

- Najčítanejšie -