Presunúť na hlavný obsah

Týchto 10 vecí by ste si mali dopriať do 35-tky: Je už váš TO DO LIST kompletný?

Zábava

Sú veci, ktoré by mala zažiť a skúsiť každá jedna žena. Malé sny, radosti a predsavzatia si treba plniť. A my vieme, čo by ste mali stihnúť predtým ako oslávite 35-ku. Verte, že budete nadšené. Tak čo, máte už pripravený papier a pero?

Pokiaľ neustále o niečom snívate a len akosi zabúdate na realizáciu vlastných túžov, je na čase to zmeniť. Vieme, ktorých 10 vecí by ste mali zažiť, dopriať si a vychutnať ešte predtým ako budete mať 35. Nové, netradičné, vzrušujúce a krásne zážitky by sa pre vás v podstate mali stať rutinou. A ak aj nie, je dôležité si ich občas skutočne aj plánovane dopriať. Tak čo, ideme na to? 

Neprehliadnite: Táto superpotravina zaháňa hlad a zrýchľuje trávenie: Ak si ju doprajete každý deň počas mesiaca, dokážete zhodiť 5 kíl

1. Wellness s kamoškou

Toto dávame na prvé miesto, lebo v podstate sú takéto momenty nielen veľmi vzácne, ale takmer posvätné. Rozhodne je babská jazda, ktorá trvá minimálne víkend, ideálne 5 dní, povinnou. Nielenže si to naozaj užijete, ale prežijete úplne iný druh zábavy, relaxu a momentov, na ktoré budete spomínať roky. A je jedno, či máte manžela, tri deti alebo ste single. Toto skrátka absolvovať musíte!

2. Dovolenka vo vysnívanej destinácii

Vieme, hovorí sa to ľahko, ale práve cestovateľské sny sú tie, ktoré by sa mali plniť. Či už sa vidíte so šálkou kávy na lavičke v malebnom Toskánsku, alebo s drinkom na pláži na Bora Bora, choďte do toho. Pokiaľ váš cestovateľský sen prevyšuje váš budget, jednoducho si na neho odkladajte. Pravidelne každý mesiac niečo a na Vianoce alebo narodeniny poproste blízkych, nech vám namiesto darčekov dajú vždy nejaký príspevok. Verte, že na vysnívanom mieste budete skôr ako ste predpokladali. 

3. Skúsiť netradičnú kuchyňu

Jedlo je láska. Z každej spoločnej večere by ste si mali urobiť nejaký malý, milý rituál. Aj keď ste roky možno verná klasike, sem - tam je fajn vyskúšať niečo nové. Preto ak ste nemali nikdy v ústach ustrice, či kaviár, treba to zmeniť!

4. Kúpiť si drahú kabelku

Môže to znieť povrchne, no toto by si mala splniť každá jedna žena. Mať vo svojom šatníku kvalitnú, štýlovú a ikonickú kabelku je naozaj skvelý pocit. A keď si na ňu zarobíte sama, nie je nad to!

5. Obuť si ultra vysoké podpätky v bežný deň

Jasné, nie každý deň, ale občas rozhodne. Pokojne si ich dajte do práce k čiernym mini šatám a zažiarte. Naozaj je pre nás ženy, takýto moment veľmi dôležitý, aj keď to mnohokrát popierame. Všetky sa chceme páčiť, hoci to niektoré nepovedia nahlas. Tak smelo do toho!

Neprehliadnite: Cvik, vďaka ktorému docielite osí pás: Tieto pohyby vás vrátia späť do formy ako pred 10 rokmi

6. Nosiť z času na čas sexi bielizeň s podväzkami

Nielenže očaríte svojho drahého, ale aj seba. Uvidíte, že takéto malé rozptýlenie dokáže potešiť okrem vášho drahého aj vás samú. Cítiť sa sexi je totiž skvelý pocit. V takomto "outfite" ho rozhodne zažijete.

7. Nechať si nafotiť profi fotky

Nie nemáme hneď na mysli akty, aj keď ani to nie je zlá voľba. Zavolajte k vám domov niekeho, kto vám urobí pekné fotky počas bežného dňa, v každodenných situáciách s vašimi najbližšími. Takýto deň si vychutnáte a budete mať naň krásnu spomienku. Uvidíte, že pozerať sa na fotky od profíka, vás bude baviť predsa len o niečo viac. 

8. Dopriať si zmenu farby a strihu

Nemusíte meniť hneď partnera, prácu, či kupovať si psa. Myslíme to s nadsázkou samozrejme. Zmenu farby vlasov a strihu by ste mali absolvovať aspoň raz za život. Ale skutočne radikálnu. Zrealizujte na sebe to, čo sa vám vždy páčilo. Takýto pocit je naozaj veľmi oslobodzujúci!

9. Nechať sa rozmaznávať v salóne krásy a skúsiť všetky možné procedúry

Áno, áno, tisíckrát áno. Takéto chvíle musíte zažiť. Doprajte si celotelovú masáž, masáž tváre, kozmetiku, pedikúru, manikúru, choďte do sauny. Skátka užívajte si. Plnohodnotný deň, kedy nemusíte nič iné, len sa nechať rozmaznávať a byť s vlastným ja, je veľmi podstatný.

10. Naučte sa robiť niečo, o čom ste vždy snívali

Nezáleží na tom, či je to viazanie kytíc, vyrábanie sviečok, štrikovanie, alebo líčenie. Začnite sa intenzívne venovať činnosti, na ktorú ste vždy hľadeli s obdivom, no vždy ste mali predsudky o tom, či by ste ju dokázali zrealizovať. Smelo do toho. Pretože čokoľvek si v živote zaumienite, verte, že to dokážete! 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe