Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Galavečer dokonalých stylingov: Daniela Peštová očarila v nežnej ružovej, Helena Vondráčková ako diva večera

Slovenské celebrity

Česko-slovenské finále prestížnej módnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look si aj tentokrát prišlo pozrieť veľké množstvo známych tvárí. A mnohé z nich prekvapili dokonalými róbami.

V Španielskej sále Pražského hradu sa v utorok 27. augusta uskutočnilo finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre Českú a Slovenskú republiku. Najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každý rok prihlási stotisíce záujemcov z viac než 30 krajín sveta, pozná teraz mená víťazov pre Českú a Slovenskú republiku. 

Spoznajte víťazov: Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Na svetové finále mieri nová generácia, toto sú víťazi!

Ako v predošlých ročníkoch, i tohto slávnostného finálového večera sa zúčastnili topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad víťazka svetového finále Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková, svetová víťazka Elite Model Look 2014 Bára Podzimková, svetová víťazka 2013 Eva Klímková a slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Barbora Brušková, Linda Nývltová a ďalší. 

FEMINITY TV: Atmosféra galavečera Schwarzkopf Elite Model Look 2019 na Pražskom hrade

Daniela Peštová

Topmodelka Daniela Peštová patrí medzi najpôvabnejšie ženy domácej scény. Svoj pôvab v plnej kráse predviedla i počas tohto večera. Ružová róba z dielne dizajnéra Toma Forda jej dokonalo sadla a podtrhla jej krásu. Celkový look pôsobí veľmi sviežo a trendovo.

Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková

Známe modelky a ambasádorky projektu Michaela Kociánová a Denisa Dvořáková sú dlhoročné kamarátky a na akciu dorazili bok po boku. Obe modelky sa roky pohybujú prevažne v zahraničí, a tak majú o aktuálnych trendoch výborný prehľad. Dokázali to i pri výbere rób na tento večer. Obe sa trafili do čierneho.

Mohlo by vás zaujímať: Joga v podaní česko-slovenských krások: Vďaka akým druhom sa udržiavajú vo forme?

Barbora Franeková

Bývalá kráľovná krásy Barbora Franeková sa na podobných akciách ukazuje v róbach jej priateľa, návrhára Michaela Kováčika. Výnimkou nebolo ani finále Schwarkopf Elite Model Look. Na tento večer si zvolila bielu, asymetrickú róbu, ktorú oživila masívnym koženým opaskom.

Jana Mutňanská a Lukáš Kimlička

Spisovateľka Jana Mutňanská zvolila na večer ako jedna z mála štýlový pánsky look, ktorý výborne dotiahla do dokonalého záveru zvoleným účesom a doplnkami. Aj jej spoločník na večer, Lukáš Kimlička, dodržal predpísaný dress code na jednotku.

Veronika a Lukáš Hejlíkoví

Stálicami na tejto akcii sú aj manželia Veronika a Lukáš Hejlíkoví. Táto dvojica patrí medzi tie najšarmantnejšie, nielen v českom šoubiznise. A i počas finálového večera sa predviedli dokonalo zladení. Éterickej Veronike sedí takmer všetko a je krásnou ozdobou svojho manžela.

Neprehliadnite: Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019: Na svetové finále mieri nová generácia, toto sú víťazi!

Helena Vondráčková

Ikonická diva a speváčka Helena Vondráčková dorazila ako jedna z mála pozvaných vo výraznejších farbách. Tento odtieň červenej jej dokonalo sadol. Na výbornú hodnotíme aj voľbu doplnkov či celkový styling

Zorka Hejdová

Česká moderátorka je známa svojou láskou k móde, a tak má tiež aktuálny prehľad o módnych trendoch. Veľmi štýlovo pôsobili šaty, ktoré na večer Zorka Hejdová zvolila. Vďaka farbe aj strihu bola sympatická blondína neprehliadnuteľná.

Prečítajte si: Hriešne outfity Daniely Hantuchovej, v ktorých vyzerá lepšie ako modelky

Bára Podzimková

Šaty od známaho módneho domu Valentino vyniesla úspešná modelka Bára Podzimková. I ona začínala svoju kariéru v tejto súťaži a podarilo sa jej vyhrať aj na svetovom finále. Dnes jej jednou z najobľúbnejších modeliek svetových dizajnérov. Jej pôvab milujú všetci.

Zuzana Stráská

Zuzana Stráská má za sebou hektický rok. Pred rokom sa jej narodila dcérka Ema, nedávno si vzala dlhoročného partnera. No napriek povinnostiam okolo svojej rodiny si nájde čas i na spoločenské akcie. Predsa len sama je modelkou agentúry Elite Praha, tak na finále nemohla chýbať. A opäť predviedla svoj vycibrený vkus. Dokonalá kombinácia jednoduchých kúskov a výrazných šperkov z dielne značky Tiffany z nej urobili najštýlovejšiu tvár večera.

Katarína Sokolová

Čiernu farbu volila aj Katarína Sokolová. Modelka si obliekla luxusné šaty Oscara de la Rentu. Veľmi rafinovaný strih doplnila jemnými doplnkami a sexi červeným rúžom. Známa brunetka vďaka tomu nemala o pozornosť núdzu.

Iva Pazderková a Michal Zapoměl

Dokonalo zladenú dvojicu v podaní herečky Ivy Pazderkovej a známeho kaderníka Michala Zapoměla nemohol nikto prehliadnuť. Ružová farba je horúcim trendom a ako ju nosiť predviedli obaja priam ukážkovo. Milí páni, nebojte sa aj vy experimentovať ako tento známy kaderník.

Kto z prítomných hostí vás zaujal svojim stylingom najviac?

spolu hlasovalo 761 ľudí

- Najčítanejšie -